Bitcoin mohutně sílí, říjen alias Uptober ale může také zklamat | e15.cz
Štítek Premium

Bitcoin mohutně sílí. Držitelé ale mají čtvrtinovou šanci, že brzy zažijí zklamání

Bitcoin poslední měsíc už zase patří mezi investiční premianty.
Bitcoin poslední měsíc už zase patří mezi investiční premianty.
• 
ZDROJ: profimedia
Jan Vávra

Jan Vávra

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Vstoupit do diskuze
1

Kryptoměny včetně dominantního bitcoinu zažily povedený začátek října. Jeho fanoušci si už název měsíce (October) přejmenovali v očekávaní dalšího vývoje na Uptober. Cenu virtuální měny ženou mimo jiné nahoru očekávání, že by ve Spojených státech konečně mohlo dojít ke schválení prvního burzovně obchodovaného fondu navázaného na bitcoin (ETF). Historie ale naznačuje, že případné zamítavé stanovisko amerických regulátorů by mohlo na cenu bitcoinu krátkodobě citelně dopadnout. Více v aktuálním krypto-grafu týdne.

Tento článek je součástí balíčku PREMIUM+

Odemkněte si exkluzivní obsah a videa bez reklam na 9 webech.

Vyzkoušet za 1 Kč Více informací

Kryptoměny

NFT Bitcoin Ethereum Ripple Litecoin Bitcoin cash

Bitcoin je dnes téměř synonymem pro pohádkové zbohatnutí, díky čemuž o kryptoměnách slyšel už snad každý. Kdo chce ale do kryptoměn vložit peníze, měl by si napřed zodpovědět řadu praktických otázek. Do jakých „mincí“ investovat a proč kryptoměnám (ne)věřit? Vyplatí se je těžit, na jaké burze obchodovat a kde bitcoiny či jiné digitální valuty uchovávat? A jakou budoucnost lze vůbec kryptoměnám předpovídat?

Kurz bitcoinu, Kurzy dalších kryptoměn, Kryptoměny a daně, Blockchain, Jak těžit bitcoiny, Jak koupit a prodat bitcoin, Poradna, Halving, Dogecoin

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newslettery