Kryptoměny, které vydělávají, když cena bitcoinu padá | e15.cz
M A

Kryptoměny

Štítek Premium

Bukovský: Tyto kryptoměny vydělávají, když jde bitcoin do kopru

Tvrdý postoj Pekingu vůči bitcoinu a spol. není ve světě kryptoměn novinkou.
Tvrdý postoj Pekingu vůči bitcoinu a spol. není ve světě kryptoměn novinkou.
• 
ZDROJ: Profimedia.cz
Jaroslav Bukovský

Jaroslav Bukovský

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Vstoupit do diskuze
0

Slovo diverzifikace dokáže napoprvé bez přeřeknutí vyslovit pouhých 48 procent investorské populace. Vyslovit tento obrat na sociální síti Reddit znamená dostat doživotní ban a přijít tak o nejbližší virtuální kamarády. A konečně: diverzifikace je zejména pro mladou investorskou mysl tímtéž, čím je pro zrovna zamilovaného chlapce polygamie. Určitě znáte ten o diverzifikaci kryptoměnového portfolia. Nekoupíte jeden bitcoin, ale prostě dva. Dobře, existují i lepší vtipy. Pravdou ale je, že celý kryptotrh se na první pohled chová jako jedno velké stádo jdoucí jedním směrem. Řada investorů si přesto klade otázku, jaké coiny jsou držáky hodnoty i v situaci, kdy se soudruzi v Číně špatně vyspí a zakážou krypto jako tento týden. Tedy: Mrkněme na to, které mince rostou, když bitcoin a spol. marně šlapou vodu.

Tento článek je součástí balíčku PREMIUM+

Odemkněte si exkluzivní obsah a videa bez reklam na 9 webech.

Vyzkoušet za 1 Kč Více informací

Kryptoměny

NFT Bitcoin Ethereum Ripple Litecoin Bitcoin cash

Bitcoin je dnes téměř synonymem pro pohádkové zbohatnutí, díky čemuž o kryptoměnách slyšel už snad každý. Kdo chce ale do kryptoměn vložit peníze, měl by si napřed zodpovědět řadu praktických otázek. Do jakých „mincí“ investovat a proč kryptoměnám (ne)věřit? Vyplatí se je těžit, na jaké burze obchodovat a kde bitcoiny či jiné digitální valuty uchovávat? A jakou budoucnost lze vůbec kryptoměnám předpovídat?

Kurz bitcoinu, Kurzy dalších kryptoměn, Kryptoměny a daně, Blockchain, Jak těžit bitcoiny, Jak koupit a prodat bitcoin, Poradna, Halving, Dogecoin

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newslettery