Bitcoin na vlně optimismu. Jaké faktory nyní sledovat | e15.cz
Štítek Premium

Ideální scénář pro bitcoin. Okolnosti nahrávají dalšímu růstu redakčního kryptoportfolia

Redakce E15 každý měsíc shrnuje aktuální stav svého testovacího kryptoportfolia. A popisuje, na jaká úskalí se mají držitelé digitálních mincí připravit.
Redakce E15 každý měsíc shrnuje aktuální stav svého testovacího kryptoportfolia. A popisuje, na jaká úskalí se mají držitelé digitálních mincí připravit.
• 
ZDROJ: profimedia
Jan Vávra

Jan Vávra

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Vstoupit do diskuze
0

Bitcoin a ether během července posílily zhruba o desetinu. To se odráží i na hodnotě experimentálního redakčního portfolia, které vzniklo před rokem. Kryptoměnová komunita navíc po delší době nasedla na vlnu optimismu a očekávání slušných zisků. Má k tomu poměrně silné důvody.

 

 

Tento článek je součástí balíčku PREMIUM+

Odemkněte si exkluzivní obsah a videa bez reklam na 9 webech.

Vyzkoušet za 1 Kč Více informací

Kryptoměny

NFT Bitcoin Ethereum Ripple Litecoin Bitcoin cash

Bitcoin je dnes téměř synonymem pro pohádkové zbohatnutí, díky čemuž o kryptoměnách slyšel už snad každý. Kdo chce ale do kryptoměn vložit peníze, měl by si napřed zodpovědět řadu praktických otázek. Do jakých „mincí“ investovat a proč kryptoměnám (ne)věřit? Vyplatí se je těžit, na jaké burze obchodovat a kde bitcoiny či jiné digitální valuty uchovávat? A jakou budoucnost lze vůbec kryptoměnám předpovídat?

Kurz bitcoinu, Kurzy dalších kryptoměn, Kryptoměny a daně, Blockchain, Jak těžit bitcoiny, Jak koupit a prodat bitcoin, Poradna, Halving, Dogecoin

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newslettery