alfarezidence hlásí dokončení hrubé stavby | E15.cz

alfarezidence hlásí dokončení hrubé stavby

alfarezidence, projekt společnosti Metrostav Development a.s., oznamuje dokončení hrubé stavby. V současné době je prodána a rezervována téměř čtvrtina bytů, což je, vzhledem ke stádiu výstavby, dobrý výsledek. Rovněž je pro zájemce o bydlení v alfarezidenci otevřeno přímo v místě projektu α infocentrum s prezentací bytových standardů. Projekt je zasazen do klidné části Prahy 3-Žižkova, v sousedství vilové zástavby a městského parku Židovské pece.

V projektu alfarezidence byla dokončena hrubá stavba u všech 11 domů komplexu. ,,Hrubou stavbu jsme dokončili v souladu s harmonogramem v polovině února 2011. V současné době byly zahájeny práce na vyzdívkách v suterénech, provádí se zásypy kolem objektů a drenáže. Na objektu G4 se již osazují okna,“ řekla Martina Huclová, marketing & PR manažerka společnosti Metrostav Development a.s.

Stávají i budoucí klienti mohou navštívit α infocentrum přímo v místě stavby projektu, kde získají veškeré informace o nabídce bydlení i možnostech klientských změn, zajišťovaných sesterskou společností METROS. K dispozici je zde i prezentace standardního vybavení bytů včetně kompletně zařízené vzorové koupelny i velkého výběru nadstandardů. „Klienti si zde mohou vše doslova osahat a přesvědčit se o nadstandardní kvalitě zařizovacích předmětů. A navíc už v této fázi výstavby uvidí originální fasádu alfarezidence, která je použita na jedné z částí infocentra. Aktuální stav výstavby mohou návštěvníci sledovat ze střešní terasy, odkud je přímý výhled na stavbu alfarezidence.“ doplňuje Martina Huclová.

V současné době je prodáno a zarezervováno téměř 25 procent z celkové nabídky všech 124 bytů. ,,V nejbližší době očekáváme nárůst prodeje, a to z důvodu plánovaného zvýšení sazby DPH, které se má dotknout všech nových bytů o podlahové výměře do 120 metrů čtverečních,“ upozorňuje na dopady vládní penzijní reformy Martina Huclová.

 

Články odjinud

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!