Beroun málem ztratil vyhraný zápas | E15.cz

Vše o netradičních investicích

Vše o netradičních investicích Vstoupit do speciálu

Beroun málem ztratil vyhraný zápas

Berounští Medvědi odehráli další přípravný zápas. Pro prohře v Písku 1:3 nastoupili v úterý doma proti hráčům Benátek nad Jizerou. Dnes nastoupí v Berouně proti Písku.

Nepopulární letní příprava se hráčům prvoligového hokejového celku Berounští Medvědi změnila v „ledovou“. Na zimním stadionu v Berouně se dnes a zítra utkají se dvěmi soupeři.
Divácky zajímavý bude mač s tradičním rivalem z Písku, kterému berounští hráči budou chtít oplatit porážku z minulého týdne. Utkání se hraje dnes, 19. srpna, na berounském zimním stadionu od půl šesté večer.
Ostrý hokej očekává vedení klubu také v pátek 20. srpna. Berounští Medvědi se od pěti hodin odpoledne opět v Berouně utkají se švýcarským celkem EHC Visp. „Přípravné zápasy jsou často divácky vděčnější než ty soutěžní,“ předeslal ředitel klubu Berounských Medvědů Filip Vaněček. Jeho slova potvrdilo úterní utkání s Benátkami. V krásném boji vedli „Medvědi“ nad Benátkami už tři nula. Sérií vyloučení v poslední desetiminutovce však o vítězství skoro přišli. Zápas rozhodli domácí až v samostatných nájezdech. „Odehráli jsme dobré utkání, tedy pokud do něj nepočítáme posledních sedm minut zápasu. Vlastní nedisciplinovaností jsme dovolili soupeři vyrovnat a to už se nesmí opakovat,“ zhodnotil výkon mužstva Vaněček. Podle něj je také pozitivní, že tým vyhrál na samostatné nájezdy, ve kterých měl loni katastrofální úspěšnost
V přípravě čeká berounské hokejisty kromě následujících dvou dnů ještě zájezd do Tábora, a to příští čtvrtek 2. září. V úterý 7. září jedou „Medvědi“ hrát do Kadaně. Úvodní kolo první hokejové ligy se bude hrát 15. září. Berounský klub zahájí soutěž na ledě Jihlavy.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!