Bhútán - země velkých penisů | e15.cz

Bhútán - země velkých penisů

Bhútán
Bhútán
• 
ZDROJ: Profimedia.cz

Michal Thoma

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn

Himálajské království Bhútán by se mohlo nazývat „země velkých penisů“. Vyobrazení mužského přirození tu uvidíte na každém kroku nakreslené na zdech domů, vyřezané ze dřeva a hrdě umístěné nad vchodovými dveřmi nebo zavěšené z krovu.

Pocházel z Tibetu a do Bhútánu přišel, jelikož se doslechl, že místní ženy jsou vnadné a čhang (tradiční místní pivo) chutný. Světec svůj penis, nebo jak říkají Bhútánci „magický blesk moudrosti“, používal i k boji se silami zla. Jedné lidožravé démonce jím například vypíchl oko a donutil ji tak přestat škodit lidem a přejít na buddhistickou víru.

Dobrá polovina bhútánské populace, respektive bezmála všichni muži se považují za reinkarnaci Drukpy Künleje anebo alespoň za jeho věrné následovníky a podle toho se i chovají. Nejoblíbenější aktivitou mladých mužů je takzvaný „noční lov“, během kterého se v noci nepozorovaně vetřou, většinou oknem či krovem, domů k vybrané dívce, jejíž předchozí souhlas není podmínkou. Zatímco její rodiče spí, ukojí s ní svou touhu nebo se o to aspoň pokusí.

Bhútánská sexuální nevázanost má však i své stinné stránky. Časté záletnictví končí rozvrácenými rodinami a výjimkou nejsou ani vraždy či jiné násilné zločiny z vášně a žárlivosti. I v buddhistických klášterech, kde by se měl dodržovat přísný celibát, se šíří pohlavní choroby, a tři bhútánští mniši dokonce byli nedávno zadrženi v indickém Kalimpongu kvůli skupinovému znásilnění nezletilé dívky.

Bhútán, malba na domě.Autor: Profimedia.cz

Takřka legendární slávy se dostalo jednomu z prvních bhútánských programů kontrolovaného rodičovství, při němž byla mužům, zatíženým příliš velkým množstvím potomků, nabízena sterilizace zdarma. Program skončil totálním fiaskem, protože i přes provedený chirurgický zákrok manželky sterilizovaných mužů znovu otěhotněly. Mohl za to „magický blesk moudrosti“ namalovaný na zdi domu?

Článek vyšel v časopisu Lidé a Země

Pornoherečka radí: Jak poznat velikost penisu, než se svlékne? Více zde>>>

Autor: Michal Thoma

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newslettery