Budova Filadelfie v Praze-Michli je zcela zaplněna | e15.cz

Budova Filadelfie v Praze-Michli je zcela zaplněna

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Administrativní budova Filadelfie, dominující BB Centru v pražské Michli, je zcela zaplněna. Novým a zároveň posledním nájemcem se stala společnost Škoda Auto, resp. prodejní organizace značky zodpovědná za Českou republiku. Zhruba šest desítek zaměstnanců této divize obsadí 880 čtverečních metrů, tedy přibližně polovinu 16. nadzemního podlaží. Informovalo o tom BB Centrum.

Budova Filadelfie, patřící k nejmodernějším administrativním budovám v Česku, byla dokončena na podzim 2010. Na 17 nadzemních podlažích nabízí celkem 30 500 m² pronajímatelných kancelářských ploch a bezmála tisíc parkovacích stání v podzemí. Developerem celého projektu BB Centra je česká developerská společnost Passerinvest Group.

„Prodejní organizace Škoda Auto Česká republika si pro umístění svého sídla vybrala Filadelfii pro její moderní a flexibilní prostory i velmi dobrou dopravní dosažitelnost,“ říká ředitel této společnosti Petr Pečenka. „Budova je pýchou celého areálu BB Centra a my jsme rádi, že její výhody oslovily i společnost Škoda Auto Česká republika, “ dodává generální ředitel Passerinvest Group Radim Passer. Všechny administrativní plochy budovy získaly prestižní britskou certifikaci BREEAM In Use – Zelená budova. K pronájmu zbývá posledních 133 m² určených pro maloobchod.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video