Český systém ReDat pronikl do Jižní Ameriky | e15.cz

Český systém ReDat pronikl do Jižní Ameriky

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Pardubická společnost RETIA sklízí další úspěchy na světovém trhu se svým záznamovým systémem ReDat. Po etablování na evropském a jihoasijském trhu přišla na řadu Jižní Amerika. „Dlouhodobě se snažíme rozvíjet naše zahraniční partnerství a získávat nové trhy. Jižní Amerika, konkrétně Chile, je pro nás z tohoto důvodu velkou výzvou,“ říká člen představenstva RETIA Jiří Kristek.

Firmě se prostřednictvím nového partnera e-Business Distribution ze Santiaga de Chile podařilo letos realizovat několik rozsáhlých zakázek. Mezi významné patří například instalace v pojišťovně BCI Seguros nebo Ministerstvo spravedlnosti Chile. „Začátkem roku jsme přebudovali náš obchodní tým a zahraniční akvizice jsme stanovili jako jednu z priorit. Nyní vidíme, že to bylo správné rozhodnutí. Rozvíjející se trhy pro nás představují významný potenciál z několika důvodů. I když jsme na technologické špičce, dokážeme i významně konkurovat cenou,“ líčí Kristek.

„Samozřejmostí je i to, že produkty jsou kompatibilní s technologiemi světových hráčů. Snadná implementace, možnost propojení, ale zejména rozsah úprav pro potřeby konkrétního zákazníka jsou našimi výhodami,“ dodává Kristek. RETIA namísto unifikovaných řešení se snaží o maximální personifikaci instalace podle potřeb zákazníka. Pardubická RETIA přitom patří k lídrům tuzemského trhu se záznamovými systémy. Vývojáři se v divizi ReDat dlouhodobě věnují záznamu a analýze hlasu a jejímu využití u komerčních subjektů. ReDat představuje komplexní řešení nahrávání hovorů a řízení kvality obsluhy zákazníků. Pomáhá zdokonalovat schopnosti agentů a dispečerů. Snižuje náklady na jejich školení, tím zefektivňuje provoz a pomáhá zlepšovat služby pro zákazníky.

Společnost RETIA je předním českým producentem speciální elektroniky. Zabývá se jejím vývojem a má tři základní výrobní programy. Systém ReDat je komplexní řešení záznamu hlasu, dat zobrazovaných na počítačových monitorech a dodávky systémů s vysokou přidanou hodnotou (quality management, speech processing…). Při vývoji systému ReDat spolupracuje s významnými výrobci telekomunikační techniky, jako jsou například Alcatel-Lucent, Avaya, Siemens, Genesys, TTC Telekomunikace, Cisco, Orange Business Services. Druhým výrobním programem je vývoj radarových systémů a elektroniky zbraňových systémů, včetně jejich modernizace pro armády různých států. Novým a perspektivním oborem jsou lokalizační systémy využívající technologie UWB. Jedná se o mikrovlnné širokopásmové systémy.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video