CNN zahájila denní zpravodajskou relaci prostřednictvím aplikace Snapchat | E15.cz

CNN zahájila denní zpravodajskou relaci prostřednictvím aplikace Snapchat

ČTK

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Vstoupit do diskuze
0

Televize CNN v pondělí zahájila denní zpravodajskou relaci The Update (Aktuálně) na populární mobilní aplikaci Snapchat. S cílem přilákat mladší generaci každý den uvede minimálně pět událostí z celého světa.

CNN, NBC a další média vytvářejí více digitálního obsahu, aby přilákaly takzvanou generaci mileniálů, tedy lidí narozených před koncem minulého tisíciletí. Tato generace čerpá informace především ze sociálních sítí.

CNN měla v červenci na počítačích a mobilních telefonech 42 milionů unikátních návštěvníků ve věkové kategorii 18 a 34 let. To z ní dělá už teď jedničku mezi podobně zaměřenými poskytovali, plyne z údajů organizace comScore. Až za CNN je BuzzFeed a New York Times Digital.

Nicméně na Snapchatu předstihl CNN kanál NBC. Na této platformě vysílá od července pořad Stay Tuned (Zůstaňte s námi) a už získal přes 29 milionů unikátních diváků, z nich 60 procent je mladších 25 let a přes 40 procent pořad sleduje nejméně třikrát týdně. The Update je prvním pořadem CNN na Snapchatu.

Majitelem aplikace Snapchat je společnost Snap. S jejími akciemi se začalo na burze obchodovat letos 2. března, dosud se jim ale nedaří. Od té doby oslabily asi o 44 procent.

Autor: ČTK

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.