Cyklostezka Bečva má nové logo | E15.cz

Cyklostezka Bečva má nové logo

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Cyklostezka Bečva, která vede od pramene Bečvy až po soutok s řekou Moravou a aspiruje na to, stát se nejdelší cyklotrasou v republice, má své logo. Dohodli se na něm zástupce měst, která leží na cyklostezce od Rožnova pod Radhoštěm přes Vsetín, Valašské Meziříčí, Hranice, Lipník nad Bečvou, Přerov až do Tovačova.

V terénu bude používána barevná, kulatá verze loga na bílém podkladu. Společné logo má umožnit lepší orientaci na trase.

Hned prvním počinem měst je vydání letáku se společnou kreslenou mapou Cyklostezky, která bude prezentována na Regiontouru 2010 a také zaregistrování internetové domény www.cyklostezkabecva.com.

Zároveň s používáním loga bude také v terénu na jaře roku 2010 na části – Přerov, Lipník nad Bečvou, Hranice Cyklostezka Bečva přeznačená tak, aby byl umožněn bezproblémový provoz na trase. V terénu se již objeví také dodatkové tabulky s logem.

Autor:

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.