Škoda 105 S míří do aukce. Má najeto necelých 700 kilometrů | E15.cz

Do aukce míří unikátní Škoda 105 S. Má najeto necelých 700 kilometrů

Vladimír Kadera - Autorevue.cz

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Vstoupit do diskuze
0

Nejen milovníci veteránů by měli zpozornět a zapsat si do kalendáře datum 13. listopadu. V Lysé nad Labem se to totiž bude opět hemžit možnými přírůstky do vaší garáže.

Do povědomí široké veřejnosti se aukce pod taktovkou burzy Retro Garáž dostala během letošního léta, kdy se na červnové akci vyšplhala cena exportní Škody 100 DeLuxe až na 1 850 000 korun. V sobotu 13. listopadu se bude opět na výstavišti v Lysé nad Labem konat další kolo. Start je v 8:00 a konec v 16:00. Jen o aukce veteránů ale nepůjde.

Akce je rozdělena na dva bloky. Hned ráno bude otevřena burza, kde bude probíhat volný prodej náhradních dílů, sběratelských předmětů, literatury i celých automobilů. Řemeslníci a prodejci si tu pak odbudou své prezentace. Velkým lákadlem bude také vystavení indické Jawy Pérák. Nebudou ale chybět ani stánky Harley-Davidson Praha, Indian a Royal Enfield.

K vidění pak budou i kousky z veteránských klubů. Samotné kluby vás na stáncích informují třeba o akcích v nadcházející sezóně. Aukce odstartuje v 11:00. Zatím se očekává 15 motocyklů a 5 automobilů. Z motocyklů stojí určitě za zmínku ČZ 175 z roku 1935 (vyrobilo se pouze 2049 kusů) a Jawa 250 Pérák z Holandska.

Celý článek a kompletní galerii dražených vozidel najdete na webu auto.cz >>>

Škoda auto chce prodávat už jen elektromobily! Jaké změny se chystají?

Autor: Vladimír Kadera - Autorevue.cz

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video