Do zahraničí s celou rodinou a bez starostí s pojištěním | E15.cz

Do zahraničí s celou rodinou a bez starostí s pojištěním

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
ČSOB od začátku srpna začne k platebním kartám nabízet nové cestovní pojištění pro celou rodinu Gold Family Plus. Nové pojištění přinese klientům četné výhody a pro majitele zlaté karty, která je k ČSOB Exkluzivnímu kontu vydávána v rámci balíčku, bude poskytováno zadarmo.

„Při cestách do zahraničí se může stát cokoli. Je tedy velmi důležité mít svou rodinu patřičně zajištěnou v případě nehod vůči sobě i ostatním. S novým pojištěním se každý může velmi jednoduše zabezpečit, a to ještě výhodněji než dříve,“ říká Jana Opršalová, výkonná manažerka segmentu Platební komfort ČSOB.

Pro klienty vlastnící Exkluzivní konto je cestovní pojištění Family Gold Plus ještě výhodnější. Zlatá platební karta je v rámci účtu zdarma, za pojištění tedy vůbec neplatí. Majitelé jiných platebních karet si pojištění budou moci za poplatek dokoupit. Částka je však nižší než u staršího typu rodinného pojištění.

Pojištění k platební kartě je možné sjednat jednoduše a rychle přes bezplatnou infolinku nebo na pobočce. Obnovuje se automaticky a před cestou jej není nutné nijak aktivovat. Pro snadné a rychlé vydání nové karty v neočekávaných situacích by klient také neměl zapomenout na pojištění ztráty a krádeže platební karty.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video