Festival na Okoři slaví desáté výročí | E15.cz

Festival na Okoři slaví desáté výročí

Hudební festival Okoř 2009 nabízí kromě špiček české hudební scény i pohodovou atmosféru na louce pod hradem.

Jeden z nejlépe obsazovaných českých hudebních festivalů Okoř slaví v sobotu 22. srpna desáté výročí. Návštěvníky čeká i Ohnivý cirkus Garuda, který propojuje žonglérství, akrobacii, divadlo a klasickou klaunérii s odkazem na tradiční cirkus a převážně zapomenuté rituály světových etnik.

Zahájí teplická kapela

„Festivalové brány se otevřou hodinu po poledni a už ve dvě hodiny začne hrát mladá teplická kapela Fate Magazine,“ říká za pořadatele Johana Turnerová. Doporučuje zakoupit si vstupenku včas. „Počet návštěvníků je limitován nejen velikostí areálu, ale i s ohledem na zajištění kvality služeb,“ dodává Turnerová.
Zahraje i Mňága a Žďorp, Marek Ztracený a slovenská kapela Desmod. „Těším se na Desmod. Jezdím na Okoř pravidelně s partou známých a každý z nás tam jede vždy kvůli nějakému svému favoritovi. Užijeme si všichni,“ říká Zuzana Balíková z Kolodějí.
Vystoupí také třeba Anna K, Vypsaná Fixa, Chinaski a na dobrou noc Žlutý pes. Děti do dvanácti let a vozíčkáři mají vstup zdarma.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.