Finalistka Miss Junior chodí s nejhezčím plavčíkem | E15.cz

Finalistka Miss Junior chodí s nejhezčím plavčíkem

Jaký kluk má šanci u krásné dívky na fotografii? Nemusí být ani krásný manekýn, ani nabiflovaný knihomol.

„Prostě v sobě musí mít kouzlo, kterým mě očaruje,“ usmívá se Gabriela Kožíšková z Chotíkova – jedna z finalistek soutěže Miss Junior. Její prohlášení ovšem nelze považovat za nabídku. Případní nápadníci by u ní teď neměli šanci. Momentálně je totiž šťastně zamilovaná do studenta druhého ročníku plzeňských práv. „Potkali jsme se náhodou na ulici. On mě pozdravil a pozval na kávu. Byla jsem tak překvapená, že jsem šla. Od té doby jsme spolu,“ vzpomíná Gábina. Zatím prý rozhodně nelituje. V létě spolu byli na dovolené v Egyptě a už plánují další.

Hodí se k sobě

Přítel, který pochází ze Zlína, si na jihu Moravy o prázdninách přivydělával jako plavčík. Ve fotosoutěži, kterou pořádal deník A-ha, vyhrál titul našeho nejhezčího plavčíka. „Rozhodl se, že si taky začne přivydělávat modelingem jako já. Aspoň na sebe nebudeme žárlit,“ popisuje společnou zálibu kandidátka na Miss Junior, soutěže, do které se v celé republice přihlásily stovky dívek.

Jednadvacetiletá Gábina se do finále dostala jako jediný zástupce Plzeňského kraje. Nebyla to první soutěž krásných dívek, kam si podala přihlášku. Už byla ve finále soutěže Tvář roku a v semifinále soutěže Česká miss. Ani další klání krásných dívek rozhodně nebude vynechávat a bude soutěžit i dál.

Volná disciplína: tanec

Ve volném čase si Gabriela Kožíšková s kamarádkami ráda zajde zatancovat na diskotéku. „Tanec si vždy volím i jako volnou disciplínu,“ uvádí bývalá studentka humanistiky na Filozofické fakultě ZČU. Škola ji však nebavila, a tak šla pracovat. V nakladatelství ale dostávala málo peněz, a tak dala výpověď a od září se zkusí živit jako finanční poradce. Nevylučuje ani, že příští rok znovu zkusí štěstí na nějaké vysoké škole.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!