FM solutions, a. s., se chystá inovovat korporátní identitu | e15.cz

FM solutions, a. s., se chystá inovovat korporátní identitu

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Společnost FM solutions, a. s., poskytuje poradenské a expertní služby zaměřené na zvyšování efektivity vnitřních procesů společnosti a optimalizaci nákladů, zejména v oblasti FM.

Od února spolupracuje s PR agenturou Stance Communications, jedním z prvních počinů této spolupráce má být vytvoření nových webových stránek FM solutions a inovace corporate identity společnosti. Podle slov zakladatele a ředitele společnosti Michaela Viereckla přistoupila společnost k tomuto kroku z důvodu zintenzivnění komunikace směrem k médiím.

„Média považujeme za hybnou sílu současnosti. Proto jsme se vložili do rukou profesionálů a věříme, že nám tato spolupráce pomůže k upevnění naší pozice na trhu a ve větším zásahu naší cílové skupiny,“ dodává. „Jsme rádi, že dalším členem naší rozrůstající se skupiny klientů se stala právě tato společnost, která doplňuje portfolio klientů v tak významném segmentu poradenství a podpory v České republice. Je pro nás výzvou pomoci v komunikaci společnosti, která se chce prosadit a nebojí se využít i nové trendy v oblasti internetu,“ uvedla Jana Voňavková, Executive Director Stance Communications.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video