Hledá se nejlepší podnikatelská nemovitost roku | e15.cz

Hledá se nejlepší podnikatelská nemovitost roku

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Již pouze necelé dva týdny zbývají do uzávěrky soutěže o nejlepší Podnikatelskou nemovitost roku. Příjem přihlášek do devátého ročníku tradičního ocenění končí už 15. října.

Hlásit se může jakákoli podnikatelská nemovitost, jejíž příprava se uskutečnila v roce 2008 nebo na kterou ve stejném období ohlásila investici alespoň jedna společnost ze zpracovatelského průmyslu, strategických služeb nebo výzkumu a vývoje. Ocenění vyhlašuje agentura CzechInvest společně se Sdružením pro zahraniční investice - AFI.

„Pro letošní ročník jsme připravili novinku, a to zbrusu novou kategorii Industriální agent roku,“ říká pověřená generální ředitelka agentury CzechInvest Alexandra Rudyšarová. „Chceme oceňovat nejenom společnosti, ale i jednotlivce, protože právě oni se osobně zaslouží o to, že se tu kterou plochu podaří pronajmout či jinak zprostředkovat.“ Ocenění v této kategorii si rozeberou realitní agenti, kteří se v uplynulém roce podíleli na zprostředkování nájemních a akvizičních transakcí s investory z oblasti zpracovatelského průmyslu, opravárenských center, center sdílených služeb nebo výzkumu a vývoje.

Už uplynulý ročník soutěže přinesl novinku v podobně ocenění pro nájemní Průmyslový park s největším ekonomickým přínosem. Velký díl pozornosti bude ovšem patřit tradičním kategoriím Brownfield roku a Podnikatelská nemovitost s největším přínosem pro inovace a výzkum. „Právě tento typ nemovitostí totiž nejlépe vyhovuje největšímu počtu investorů, kteří do České republiky míří,“ připomíná Rudyšarová aktuální statistiky agentury - podle nich totiž v prvním pololetí letošního roku Česká republika získala nejvíc nových investic do výzkumu a vývoje nebo do služeb. Slavnostní vyhlášení soutěže je v plánu na přelomu listopadu a prosince. Přihlášky a podmínky účasti na www.podnikatelskanemovitost.cz.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video