K.V.A.S. vezme diváky na plastiku

Co všechno se může přihodit na plastické chirurgii se dozvědí karvinští diváci z představení amatérského souboru K.V.A.S.

Jak daleko může dojít láska plastického chirurga k mladé novinářce ukazuje dnešní představení francouzského autora Laurenta Ruquiera. Hra Uděláte mně to znova? popisuje příběh doktora Jouvance, který přeoperuje vlastní ženu, aby mu co nejvíce připomínala tu, kvůli které ztratil hlavu. Hru divákům nabídne v domě kultury amatérský soubor K.V.A.S.
„Karvinské publikum má komedie rádo. O tom jsme se přesvědčili i během představení Rozpaky zubaře Svatopluka Nováka, které odměňovalo velkým potleskem,“ informuje vedoucí souboru a režisérka Lucie Ráczová. V hlavních rolích komedie se publiku představí Lukáš Adámek, Silvie Gracová, Zuzana Janků, Miluše Káňová, Martina Orgoníková a Radka Zapletalová. Soubor K.V.A.S. je karvinské amatérské divadlo, jehož členům je osmnáct let a víc. Vznikl na začátku léta roku 1999 a jeho prvním představením bylo Pásmo monologů. Dodnes se soubor K.V.A.S. úspěšně zúčastnil několika amatérských divadelních festivalů.

Představení: sobota 29. ledna – 16 hodin, sobota 12. února – 18 hodin v malém sále městského domu kultury