Když boty miluješ, není co řešit: kolekce od Sarah Jessicy Parkerové | E15.cz

Když boty miluješ, není co řešit: kolekce od Sarah Jessicy Parkerové

Sarah Jessica Parkerová,
Sarah Jessica Parkerová,
• 
ZDROJ: Profimedia.cz

ČTK

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Americká herečka Sarah Jessica Parkerová, která se proslavila populárním seriálem Sex ve městě, uvede pod názvem SJP vlastní kolekci bot a kabelek. Informovalo o tom britské vydání módního časopisu Vogue. Herečka na kolekci, která bude uvedena začátkem příštího roku, spolupracuje s šéfem věhlasné značky Manolo Blahnik Georgem Malkemusem.

Vlastní designérská činnost podle Parkerové přirozeně souvisí s její rolí v seriálu, který z ní udělal módní ikonu. „Díky téhle roli jsem nosila spoustu bot, o kterých jsem se toho postupem času hodně dozvěděla,“ řekla herečka US Vogue. Seriál Sex ve městě se začal vysílat koncem 90. let. Parkerová v něm představovala nezávislou novinářku Carrie Bradshawovou. V roce 2008 vznikl samostatný film, na který o dva roky později navázalo pokračování.

Boty a kabelky SJP mají vynikat atypickými tvary i barevnými kombinacemi. „Dáváme dohromady nové barvy, které lidé normálně nekombinují,“ uvedla herečka.

Módnímu designu se věnují i další světové osobnosti. Vlastní řadu oblečení mimo jiné navrhuje bývalá členka britské skupiny Spice Girls Victoria Beckhamová nebo britská modelka Kate Mossová. V Česku vlastní módní kolekce ve spolupráci se značkou Pietro Filipi tvoří Aňa Geislerová.

Autor: ČTK

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video