Kino Čas nabídne 3D filmy | E15.cz

Kino Čas nabídne 3D filmy

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Na trojrozměrné projekce se mohou těšit diváci karlovarského kina Čas. Určitě od příštího roku, možná ale už před Vánocemi.

Trojrozměrných filmů, které divák sleduje se speciálními brýlemi, stále přibývá. Karlovarský Čas bude po sokolovské Alfě druhým kinem v Karlovarském kraji, které takové projekce nabídne.
Kino Čas, které provozuje městská společnost Karlovarské městské divadlo, je od začátku listopadu zavřené.
Podle plánu do konce roku. Možná ale otevře už před Vánocemi.
V kině, jehož provoz město poměrně štědře dotuje, probíhá nyní rekonstrukce. Po jejím skončení bude v kině k dispozici nejmodernější digitální technika, včetně zmíněného 3D promítání, jednak se dosavadní foyer přemění v kavárnu.
„V první řadě se nyní předělává sociální zázemí, které rekonstrukci už nutně potřebovalo. Bude samozřejmě bezbariérové. Vlastní kavárna bude možná dokončena trochu později než do konce roku, ale na provoz kina to nebude mít žádný vliv,“ říká Ivan Šendera ze správní rady Karlovarského městského divadla.
Podle Šendery bude důležité najít vhodného nájemce kavárny, která by měla být výrazným zdrojem příjmů v rozpočtu kina. Bez Šendery se dnes kino s jedním sálem nemůže bez dotací a vedlejší činnosti uživit.
Pokladna v kině zůstane, i když je dnes možné si lístky rezervovat prostřednictvím systému Colosseum. K sehnání jsou rovněž prostřednictvím poboček infocentra.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.