Tom Hanks vrátil u pumpy vstupné zklamaným divákům | E15.cz

Tom Hanks vrátil u pumpy vstupné zklamaným divákům

Tom Hanks jako Larry Crowne
Tom Hanks jako Larry Crowne
• 
ZDROJ: moviewortex.com

nes, ČTK

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Mnohé hvězdy nejsou zvědavé na servilní fanoušky, některé si možná opravdu cení spíše pár upřímných slov. Přesvědčili se o tom manželé, kteří u benzinové pumpy v Pacific Palisades potkali herce Toma Hankse.

Manželé nadšení setkáním se slavným hercem se mu svěřili, že právě viděli film Larry Crowne, který Hanks psal jako spoluautor, režíroval a v němž i hraje.

Hankse přirozeně zajímalo, jak se jim film líbil. Muž mu odpověděl zdvořile, ale řekl, že to „nebylo dobré“, zatímco žena se snažila zmírnit situaci vysvětlením, že oba od své oblíbené hvězdy čekali víc.

„Páni, to mě mrzí, že jste zklamaní,“ opáčil Hanks. „Co kdybych vám vrátil peníze za vstupné?“ zeptal se, sáhl do kapsy a vytáhl 25 dolarů. Žena se zdráhala peníze přijmout, ale muž se neupejpal. Okamžitě po nich hrábl, a pak oba nasedli do auta, rychle odjeli a Tom Hanks mohl v klidu doplnit nádrž svého vozu. Reakce muže byla možná poněkud neomalená, každopádně jen dotvrdila upřímnost jeho slov.

Film Larry Crowne je o muži středního věku, který se po ztrátě zaměstnání vrátí ke studiu. „Larry nežije v optimistickém světě… Je snadné poddat se cynismu a mnoho lidí takové situaci čelí. Larrymu návrat do školy dává víru, že se ještě něco stane. To není jenom optimistické, ale taky velmi moudré poselství,“ řekl při nedávné londýnské premiéře filmu čtyřiapadesátiletý Hanks. Jeho partnerkou ve filmu je Julia Robertsová v roli přepracované učitelky.

Autor: nes, ČTK

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.