Loděnicí zaduní pořádný bigbít z Kosmu | e15.cz

Loděnicí zaduní pořádný bigbít z Kosmu

Daniela Budošová

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Rockový festival Hey! Animal fest každý rok přiláká spoustu kapel. Letošní ročník nebude výjimkou.

Bouřící repráky, nabuzené publikum a spousta skvělých kapel. Po roce je tu opět Hey! Animal fest. Na pódiu areálu Loděnice se v pátek 18. června od desíti hodin dopoledne do dvou hodin do rána představí třeba kapely Mandrage, Rybičky 48, ale i místní Drumstix. „Na festivalu vystoupí špičkový výběr z české rockové a metalové scény. Hlavní pódium nabídne spíš komerčnější rock, druhé představí extrémní žánry od grindcore, přes death metal až po moderní metalcore. Třetí pódium nabídne příležitost nadějím regionální scény,“ objasnil organizátor Jiří Tomíček.
Součástí festivalu bude také soutěž studentských kapel s názvem Summerfest. Chybět nebudou ale ani rockové stálice Alkohol a Doga. „Tento rok festival nabídne kvalitnější zvuk i osvětlení a rozsáhlejší bude i areál, kde se uskuteční,“ dodal Tomíček.

Hudba i sport

Hey! Animal fest těší každým rokem větší oblibě. „Nejvíce se těším na kapely Drumstix, Jaksi Taksi, ale hlavně na Cocotte Minute,“ řekl Marek Štěpnička. Fanoušci se mohou těšit najen na pořádnou porci tvrdé muziky, ale k tomu i na autogramiádu a zajímavý doprovodný program, o který se postarají hlavně bikeři.
Kdo by se chtěl přímo podílet na tomto karvinském festivalu, může. „Hledáme pracovité zájemce, kteří by nám pomohli úklidem,“ vyzval Tomíček.

Autor: Daniela Budošová

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video