Miss servírka obsluhuje v CF Café | E15.cz

Miss servírka obsluhuje v CF Café

Nejlepší uherskohradišťskou servírkou se dnes stala čtyřiadvacetiletá Šárka Heglasová. Od svých příznivců dostala Šárka 954 hlasů a postupuje do krajského kola. To začíná právě dnes a potrvá do 2. září.

Hosté, kteří ji do soutěže nominovali, ji charakterizovali slovy: Anděl s ďáblem v těle, uvaří vám kávu skvěle. Hosté se o tom mohou přesvědčit v restauraci CF Café, které sídlí v tak zvaném tančícím domě v Uherském Hradišti, kde Miss servírka pracuje už čtyři roky. Na druhém místě skončila Alexandra Brejchová z Bowlingu V v Uherském Hradišti, třetí pozici obsadila Andrea Krystýnková z uherskohradišťské restaurace Rotter. Od krajského kola se mění hlasování a z jednoho počítače už lze posílat více hlasů. A to každých čtyřiadvacet hodin jeden hlas. V krajském kole se vítězka utká s vítězi z jiných regionů. Rozhovor s Šárkou Heglasovou o tom, jak soutěž prožívala a co si myslí o hospodské kultuře, vyjde v Sedmičce 26. srpna.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.