Modřanský Háj ideální spojení přírody s bydlením ve městě | e15.cz

Modřanský Háj ideální spojení přírody s bydlením ve městě

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
V pražských Modřanech se v první polovině tohoto roku začne stavět nový rezidenční projekt Modřanský Háj, jehož developerem je mezinárodní developerská a investiční společnosti Quinlan Private Golub. Projekt přináší na český trh hned několik novinek, proto se o něm hovoří jako o revolučním bydlení.

Od tradičního pojetí bytové výstavby projekt Modřanský Háj odlišuje především koncept nízkopodlažních domů, široká volba domů a bytů, které jsou vždy doplněny garážovým stáním, zahradou, balkonem či terasou a velmi praktickou dispozicí vnitřních prostor. Velký důraz se klade na množství a hlavně velikost úložných prostorů v jednotlivých bytech. Zájemci o bydlení v tomto projektu mají na výběr z široké nabídky bytů v terasových, bytových či vilových domech od velikosti 1+kk až po luxusní variantu 5+kk. Tyto největší byty se budou nacházet v dvojvilách a samostatných vilách s výhledem na přilehlý les. První byty budou k dispozici na začátku roku 2010.

#####Příroda bude doslova za dveřmi

Atraktivitou projektu je i jeho poloha, bude se nacházet v těsné blízkosti rozsáhlého lesa Modřanská rokle - Cholupice, nedaleko řeky Vltavy a přitom jen 20 minut jízdy z centra města. Lokalita Modřan patří v současné době mezi jedny z nejvyhledávanějších rezidenčních částí Prahy, není tedy divu, že projekt vzniká právě zde. S projektem je možné se podrobně seznámit v prodejním centru společnosti Quinlan Private Golub v nákupní pasáži Černá růže v ulici Na Příkopech. Lokalitu a její bezprostřední okolí pak můžete blížeji poznat dne 30. května, kdy bude pořádána zábavná rodinná akce Dětský den v Modřanském Háji. V průběhu jara developer také pořádá speciální jarní akci na byty v budově A1, kde poskytuje 10 procentní slevu, ke které přidává kuchyni od Hanáka a spotřebiče Whirpool zdarma.

*

www.modranskyhaj.cz, případně na tel: +420 737 210 210 nebo na e-mailové
adrese: sales@qpg.cz

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video