Na 1 300 prodejnách s terminálem Sazky si nyní můžete vyzvednout zásilky z Balíkovny České pošty

.

. Zdroj: SAZKA

Rychlé, levné a pohodlné vyzvednutí zásilek z e-shopů v čase, který se vám hodí, navíc nedaleko vašeho bydliště. Výdejní místa Balíkovny České pošty se rozrostly o stovky prodejen s terminálem Sazky, své balíky si tak nyní můžete vyzvednout na každém rohu a v mnoha případech také ve večerních hodinách nebo o víkendu.

Přečtěte si také: Nejen loterie. Terminály Sazky umožňují rychlé a levné placení faktur za energie a služby

Nakupujete přes internet a zároveň se obáváte, že vás kurýr nezastihne doma nebo v práci a pošta, kde jsou uloženy, zavírá dřív, než se na ni dostanete? Potom pro vás máme skvělou zprávu! Na konci loňského roku se totiž pobočky Balíkovny od České pošty rozrostly o dalších 1 300 výdejních míst.

Pro zásilky večer nebo o víkendu

Ty už tedy nějakou dobu najdete na vybraných prodejnách s terminálem Sazky, jako jsou třeba trafiky, čerpací stanice nebo vybrané obchody. Mnoho z nich má navíc otevřeno jak po běžné zavírací době přes týden, tak třeba i o víkendu.

Balíkovnu České pošty najdete u mnoha velkých českých e-shopů. Stačí si při výběru dopravce zvolit jako způsob dopravy právě Balíkovnu a následně si v seznamu nebo na mapě zvolit nejbližší prodejní místo Sazky, kam vám dopravce zboží doručí.

Vyzvednutí zásilky, platba dobírky

Výdejní místa s terminálem Sazky vám ale usnadní život i ve chvíli, kdy vás kurýr nezastihne doma. Tehdy vám může zásilku uložit na nedaleké prodejně. O tom, že je balík připraven k vyzvednutí, budete informováni e-mailem nebo SMS zprávou. Ve zprávě zároveň obdržíte unikátní PIN kód, kterým se v prodejně při přebírání vaší zásilky prokážete. Protože bez kódu nebude balík vydán, máte jistotu, že se nedostane do neoprávněných rukou.

Klikněte pro další informace o službě Sazka Balíky

Vybírejte z 1 500 výdejních míst

Prodejny s terminálem Sazky, kde si v rámci Balíkovny můžete své zásilky vyzvednout, jsou označené samolepkou Balíkovna. Kromě zásilek, posílaných přes Českou poštu, si můžete na 500 provozovnách  vyzvednout také balíčky od dopravce DPD Pickup. Celkově tak službu Balíky poskytuje zhruba 1 500 prodejen s terminálem Sazky.

Chcete si ověřit, že máte možnost vyzvedout si zásilku z e-shopu doslova pár kroků od svého domova nebo práce? Nejbližší výdejní místo najdete na interaktivní mapě Sazky na tomto odkazu.