Na hokeji v Pardubicích vás obslouží Wifi číšník | E15.cz

Na hokeji v Pardubicích vás obslouží Wifi číšník

Hokejisté HC Dynamo Pardubice - ilustrační foto
Hokejisté HC Dynamo Pardubice - ilustrační foto
• 
ZDROJ: Jan Jedlicka, hcdynamo.cz

try

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Novou technologickou službu Wifi číšník si budou moci vyzkoušet diváci na hokeji ve skyboxech pardubické Tipsport areny. Fanoušci si mohou objednat občerstvení a propagační předměty přímo z tabletu nebo ze svého mobilního telefonu. Stačí, když si přímo ze svých sedadel pomocí aplikace objednají online z výběru teplé a studené kuchyně, nápojového lístku nebo nabídky fan shopu.

„Princip aplikace je jednoduchý. Návštěvník načte svým mobilem QR kód z letáku a zadá kód skyboxu. Následně je odkázán na speciální rozcestník služby, kde si vybere, na co má chuť, a stiskne tlačítko objednat,“ vysvětluje Miroslav Novotný, ředitel obchodu a marketingu, HC Dynamo Pardubice.

Objednávka se dá přímo i zaplatit přes nainstalovanou mobilní peněženku a registrovanou platební kartu. Obsluha ihned obdrží na tablet zprávu s celkovou objednávkou, číslem skyboxu a potvrzením platby.

Inovativní službu připravili ve spolupráci s pardubickým hokejovým klubem společnosti MasterCard a ČSOB. Na projektu se podílí i cateringová společnost Coloseum Pardubice a firma Deep Vision, která zajišťuje službu technicky.

Kartou budeme moci platit i v trafikách

Češi v průměru vlastní čtyři věrnostní karty – chtějí je sloučit do jedné platební

Stravenková karta Edenred je hitem. Přijímá ji na 5 tisíc provozoven

Autor: try

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video