Na trh míří první ryze český smartphone | E15.cz

Na trh míří první ryze český smartphone

Nový, ryze český smartphone Verzo Kinzo
Nový, ryze český smartphone Verzo Kinzo
• 
Česká společnost Verzo vyvinula spolu s tuzemským designovým studiem Novague nový smartphone nazvaný Verzo Kinzo. Telefon podporuje operační systém Android od Googlu, založený na jádru Linuxu.

Verzo začíná od nuly. Nemá za sebou mocný kapitál, ani strategické partnery. Jejich smartphone není nejtenčí, ani nejrychlejší a není postavený z těch nejhodnotnějších materiálů. Zaujmout však může vzorným servisem, příkladnou spoluprací s komunitou či nasloucháním potřebám svých zákazníků.

Verzo Kinzo bude pracovat s operačním systémem Android a uživatelským prostředím Verzo GUI Autor:
Verzo Kinzo bude pracovat s operačním systémem Android a uživatelským prostředím Verzo GUI

O telefonu tvůrci tvrdí, že jiný, originální a neotřelý, ale také spolehlivý a funkční. Technické detaily však zatím chybí. Nad operačním systémem Android bude stát uživatelské prostředí Verzo GUI. Více informací o této novince by mělo být známo během první poloviny září, na kdy je naplánovaná premiéra. Prodej bude zahájen ve druhé polovině září na oficiálním eshopu společnosti Verzo.

Detail zadní strany nového českého smartphonu Verzo Kinzo Autor:
Detail zadní strany smartphonu Verzo Kinzo

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.