Nabídka nového bydlení pod jednou střechou | e15.cz

Nabídka nového bydlení pod jednou střechou

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
V Praze vznikl ojedinělý projekt zaměřený přímo na současné potřeby developerů a klientů – New Home Centre. Na jednom místě a zdarma poskytuje propagaci a nabídku nového bydlení. Ředitelem tohoto centra, kde je možné vybrat si ze široké nabídky nového bydlení, se stal Tomáš Kučera, člen asociační rady Asociace realitních kanceláří ČR.

První otázka se přímo nabízí. Proč jste vůbec zřídili podobné centrum nového bydlení?

Trh se mění a my se musíme měnit s ním. Mnoho prodejců nemovitostí si dodnes chybně myslí, že si určí cenu a způsob prodeje své nemovitosti sami. Ať už ze strany developerů, realitních kanceláří či majitelů – fyzických osob. Ale tak to již není. Cenu a kvalitu služeb určuje trh, dnes tedy kupující. Hledali jsme řešení, jak odpovědět na potřeby developerů – prodávajících a náročných kupujících. Našli jsme velice efektivní a kvalitní řešení, které nic nestojí.

Jaké konkrétní služby nabízíte developerům?

Developer dnes potřebuje kvalitně a dobře nabízet své nemovitosti s minimálními náklady. Na tyto potřeby přímo reaguje naše New Home Centre. Developer má jistotu, že jeho nemovitost nabízíme na reprezentativním místě, kterým jistě rezidence River Diamond na Rohanském nábřeží v Praze Karlíně je. Pod mým osobním vedením jsou nemovitosti nabízeny na vysoké profesionální úrovni. Pro konkrétní projekty vyhledáváme klienty podle cílových skupin či propagujeme podle potřeby.

Proč tyto služby poskytujete zdarma? Bývá zvykem, že nikdo nedostane zadarmo téměř nic.

Je to tak, developer za tyto služby nehradí vůbec žádné poplatky. Až v případě realizace prodeje nám poskytne běžnou provizi. Přičemž nevyžadujeme na projekt tzv. exkluzivitu ani žádné další náklady ze strany developera. Pouze nám developer poskytne potřebné podklady a o zbytek se již postará náš tým.

Chápu, že to je pro developera zajímavé – proč by takovou nabídku nevyužil. Co ovšem získává klient?

Náš klient, ať již z databáze poptávajících či nově příchozích, získá profesionální širokou nabídku nového bydlení. Již dnes nabízíme desítky developerských projektů. Je velmi pravděpodobné, že si jeden z projektů respektive nemovitost vybere. O klienta se postaráme od konzultace přes prohlídky po právní pomoc či zajištění financování. A vše opět zcela zdarma. Klient má velký výběr a srovnání, což je pro jeho rozhodnutí podstatné.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video