Nejlepší číšník? Michalis Adamopoulos | E15.cz

Nejlepší číšník? Michalis Adamopoulos

Skončilo hlasování o nejlepšího číšníka ve městě.

Sedmadvacetiletý číšník Michalis Adamopoulos z Café No.10 zvítězil v hlasování čtenářů ostravské Sedmičky. Hlasování skončilo dnes o půlnoci. Adamopoulosovi dali čtenáři 879 hlasů.
Čtenáři číšníka z populární ostravské kavárny na Jiráskově náměstí charakterizují slovy jako ochotný, vtipný, neustále usměvavý a profesionál.
Druhá v pořadí skončila Pavla Neuwirthová, servírka z Labrasserie v ostravském hotelu Imperiál. Tu její příznivci popisují jako pracovitou, milou, skromnou a navíc ještě fanynku Vítkovic. Třetí místo obsadila sedmatřicetiletá Jana Škultétyová z pivního baru Pajda. Podle hlasujících je Škultétyová krásná, vtipná, pohotová, příjemná, kamarádská a ohleduplná.
Vítěz soutěže Michalis Adamopoulos nyní postupuje do krajského kola, kde se utká s kolegy či kolegyněmi z blízkých měst. I dál zde samozřejmě mohou lidé svého favorita podporovat. Celostránkový rozhovor s Michalisem Adamopoulosem vyjde v příštím vydání týdeníku Sedmička, ve čtvrtek 28. srpna.
Novinkou je, že od krajského kola lze hlasovat z jednoho počítače vícekrát. Ale jen jednou za čtyřiadvacet hodin. Každý jiný způsob hlasování považuje redakce za podvod a takto získané hlasy budou odečteny. Pokud mají čtenáři pocit, že někdo pravidla porušuje, ať kontaktují redakci.
Krajské kolo skončí ve čtvrtek 2. září. Vzejde z něj sedm celostátních finalistů. Čtenáři, kteří některého ze sedmi nejlepších do soutěže navrhli, dostanou padesátilitrový sud piva Pilsner Urquell.
Finále vyvrcholí o půlnoci 16.září. Nominovaný, který v něm získá nejvíc hlasů, vyhraje skútr, druhý v pořadí LCD televizor a třetí kosmetický balíček v hodnotě pěti tisíc korun. Další sud piva vyhraje čtenář, který vítěze navrhl.
Průběžné výsledky mohou čtenáři sledovat na internetu, ve čtvrtek 29.září otiskne Sedmička konečné pořadí.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.