Nejlepší číšník? Michalis Adamopoulos | E15.cz

Nejlepší číšník? Michalis Adamopoulos

Skončilo hlasování o nejlepšího číšníka ve městě.

Sedmadvacetiletý číšník Michalis Adamopoulos z Café No.10 zvítězil v hlasování čtenářů ostravské Sedmičky. Hlasování skončilo dnes o půlnoci. Adamopoulosovi dali čtenáři 879 hlasů.
Čtenáři číšníka z populární ostravské kavárny na Jiráskově náměstí charakterizují slovy jako ochotný, vtipný, neustále usměvavý a profesionál.
Druhá v pořadí skončila Pavla Neuwirthová, servírka z Labrasserie v ostravském hotelu Imperiál. Tu její příznivci popisují jako pracovitou, milou, skromnou a navíc ještě fanynku Vítkovic. Třetí místo obsadila sedmatřicetiletá Jana Škultétyová z pivního baru Pajda. Podle hlasujících je Škultétyová krásná, vtipná, pohotová, příjemná, kamarádská a ohleduplná.
Vítěz soutěže Michalis Adamopoulos nyní postupuje do krajského kola, kde se utká s kolegy či kolegyněmi z blízkých měst. I dál zde samozřejmě mohou lidé svého favorita podporovat. Celostránkový rozhovor s Michalisem Adamopoulosem vyjde v příštím vydání týdeníku Sedmička, ve čtvrtek 28. srpna.
Novinkou je, že od krajského kola lze hlasovat z jednoho počítače vícekrát. Ale jen jednou za čtyřiadvacet hodin. Každý jiný způsob hlasování považuje redakce za podvod a takto získané hlasy budou odečteny. Pokud mají čtenáři pocit, že někdo pravidla porušuje, ať kontaktují redakci.
Krajské kolo skončí ve čtvrtek 2. září. Vzejde z něj sedm celostátních finalistů. Čtenáři, kteří některého ze sedmi nejlepších do soutěže navrhli, dostanou padesátilitrový sud piva Pilsner Urquell.
Finále vyvrcholí o půlnoci 16.září. Nominovaný, který v něm získá nejvíc hlasů, vyhraje skútr, druhý v pořadí LCD televizor a třetí kosmetický balíček v hodnotě pěti tisíc korun. Další sud piva vyhraje čtenář, který vítěze navrhl.
Průběžné výsledky mohou čtenáři sledovat na internetu, ve čtvrtek 29.září otiskne Sedmička konečné pořadí.

 
Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!