New York zažil trable s vibrátory zdarma | E15.cz

New York zažil trable s vibrátory zdarma

Marketingová akce výrobce prezervativů měla velký úspěch
Marketingová akce výrobce prezervativů měla velký úspěch
• 
ZDROJ: Profimedia.cz

Miloslav Hamřík

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Americký výrobce prezervativů uspořádal ve středu marketingovou akci, při které rozdával vibrátory jen za vyplnění dotazníku. Zájem o sexuální hračky byl tak velký, že čekající zablokovali chodník i silnici na Manhattanu a radnice města New York musela reklamní akci přerušit kvůli tomu, že způsobovala omezení dopravního provozu.

„Je mi 57 let, měla bych mít možnost dostat vibrátor,“ lamentovala Linda Postellová, která stála mezi stovkami žen a mužů, kteří v horku čekali na pomůcku zdarma a na které se kvůli zákazu města nedostalo.

Jiní lidé začali kritizovat místního starostu. „S Bloombergem není sranda. Nemůžete mít velkou limonádu, nesmíte mít vibrátor,“ komentoval zákaz, s narážkou na novou vyhlášku o zákazu prodeje „nadměrně“ velkých slazených nápojů, majitel místního baru Melody Henry.

Fronta na vibrátory v Manhattanu Autor: Profimedia.cz
O vibrátory zdarma byl velký zájem. Když byla akce přerušena, některé ženy ve středním věku argumentovaly, že by „měly mít možnost“ dostat vibrátor zdarma

Mediální ozvěny akce byly velké. Humbuku si všimly i deníky jako New York Times, New York Post nebo Huffington Post.

Firma ale nelenila a na své Facebookové stránce oznámila, že středeční dopravní kolaps v New Yorku byl teprve předehrou. „Včera to byla jen předehra… Naše vyvrcholení přijde dnes v 5 hodin s oficiálním povolením města v ruce (díky New Yorku!),“ napsala doslova ve čtvrtek.

Po vyřízení všech formalit tak mohla firma s reklamní akcí pokračovat a rozdat celkem deset tisíc hraček pro dospělé. Zájemci se mohli o vibrátory přihlásit u fialových pojízdných stánků podobným těm, které mívají prodavači hot-dogů. Mezi čekajícími přitom byli i muži. „Není moc lidí, co můžou říct, že mají z New Yorku vibrátor zadarmo,“ prozradila novinářům jedna ze šťastných majitelek umělého pomocníka.

Autor: Miloslav Hamřík

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video