Nová soutěž hledá developerský projekt roku 2011 | E15.cz

Nová soutěž hledá developerský projekt roku 2011

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
V České republice byla vyhlášena soutěž o developerský projekt roku. Novinkou na poli realitního trhu České republiky je tak zcela nová soutěž „Realitní projekt roku 2011“. Jedná se o přehled nejlepších developerských rezidenčních projektů v České republice. Vyhlášení bude probíhat 10.11.2011 v Clarion Congress Hotel Prague v Praze při příležitosti konání již druhého ročníku konference Realitní kongres 2011. „Soutěž je reakcí na různorodost kvality stavěných developerských projektů. Akce má za cíl zviditelnit kvalitní developerské projekty“, říká Mgr. René Hradecký, ředitel pořádající společnosti Conventia, s.r.o.

Soutěž je výjimečná nejen konceptem, kdy se soutěže účastní pouze rezidenční developerské projekty, které jsou aktuálně na trhu, ale i svým množstvím vyhlašovaných cen. „Chceme ocenit nejkvalitnější rezidenční projekty, protože v dnešní době přesycenosti trhu s nabídkou bydlení je problém zorientovat se“, podotýká Bedřich Skalický, prezident České komory realitních kanceláří a dodává: „zejména pro běžného občana je velmi těžké porovnat kvalitu nabízeného residenčního bydlení. Ty tam jsou doby, kdy se prodaly všechny postavené projekty, bez ohledu na kvalitu stavby.“

Odborná porota složená ze zástupců významých realitních kanceláří bude věnovat svou pozornost nejen estetické stránce projektu, ale i kvalitativním znakům, jako je kvalita stavby, citlivost zasazení stavby do okolí, občanskou vybavenost atd. Svého favorita budou v kategorii Absolutní vítěz architektů volit i architekti, kteří budou hodnotit projekty z architektonické stránky. Absolutním vítězem Realitní projekt roku 2011 bude standardně pouze jeden projekt, nicméně získat ocenění pro svůj projekt bude možné v dalších kategoriích, kdy bude vyhlášen vítěz z každého kraje České republiky. Cenu odborné veřejnosti budou volit svým hlasováním účastníci během Realitního kongresu 2011. Ocenění budou předána v závěru Realitního kongresu 2011. Přihlášky je možné zasílat do 31.8.2011. Pravidla pro přihlášení projektů a další informace jsou k dispozici na webových stránkách www.conventia.cz.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video