O2 upraví ceníky, u nových tarifů sází na balíčky | e15.cz

O2 upraví ceníky, u nových tarifů sází na balíčky

Ilustrační
Ilustrační
• 
ZDROJ: profimedia.cz
Marek Schwarzmann

Marek Schwarzmann

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn

Další z velké trojky českých mobilních operátorů upraví své ceníky. O2 potvrdilo, že od třetího května začne nabízet tarif nazvaný O2 Spolu. Ten bude balíčkovou variantou tarifů s neomezeným voláním a ve své základní verzi nabídne tři SIM karty a základní programový balík O2 TV za 1999 korun. Každá ze SIM karet pak bude mít vlastní tři gigabajty dat, které bude možné za stokorunu navýšit o další dvě giga. 

Operátor tvrdí, že nejde o reakci na v poslední době zvyšující se tlak ČTÚ a veřejnosti na cenovou politiku u služeb za mobilní volání a data. Nabídku prý během posledních dvou měsíců testovalo několik set klientů.

„V pilotním provozu o ni byl obrovský zájem, proto jsme se rozhodli ji nabídnout všem. Při vytváření balíčků jsme kladli důraz především na flexibilitu,“ uvedl Tomáš Budník, generální ředitel O2.

Flexibilita nicméně směřuje pouze směrem vzhůru, tedy formou navyšování ceny díky objemu čerpaných služeb, počtu využívaných SIM karet nebo je k tarifu O2 Spolu možné pořídit si také neomezený internet pro domácnost se slevou.

Vypuštění televizních služeb ani jeho alternaci za jiné služby O2 ovšem není možné. Na dotaz deníku E15, zda operátor chystá nějaké změny u individuálních tarifů, reagoval šéf firemní komunikace operátora Hany Farghali, že ty lze očekávat v souvislosti s novou regulací EU, které se dočká celá unie v červnu letošního roku.

Tarify O2 Spolu mohou začít kdykoli využívat noví i současní zákazníci O2, aniž by museli čekat, až jim skončí závazek na aktuálním tarifu. Nabídka není určená pouze pro rodiny, může ji využít kdokoli včetně drobných podnikatelů.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video