Okresní volejbalový přebor mužů vedou kadeti | E15.cz

Okresní volejbalový přebor mužů vedou kadeti

LN, my

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Okresní přebor mužů ve volejbale má za sebou podzimní část, která přinesla velmi vyrovnané boje.

„Příjemným překvapením je nováček soutěže, kadeti TJ Sokol Klatovy, kteří vyhráli s Teachers i TJ Sušice a přemožitele našli až ve velmi vyrovnané pětisetové koncovce s oddílovými kolegy, TJ Sokol Klatovy B. Ti však nestačili na Sušici, a tak o pořadí rozhoduje až poměr setů,“ upřesnil předseda Okresního volejbalového svazu Klatovy Luboš Nový.

Pořadí: 1. TJ Sokol Klatovy kadeti – 5 bodů; 2. TJ Sušice – 5; 3. TJ Sokol Klatovy B – 5; 4. Teachers Klatovy – 3. Okresní volejbalový přebor žen má za sebou již pět kol a podle očekávání jsou v čele soutěže týmy TJ Sušice, TJ Klatovy Z a SK Špičák. Jejich vzájemné zápasy tak nejspíš budou rozhodovat o vítězi soutěže. Pořadí: 1. TJ Sušice – 10 bodů; 2. TJ Klatovy Z – 9; 3. SK Špičák – 9; 4. TJ Sokol Kolinec – 7; 5. TJ Sokol Klatovy – 7; 6. TJ Sokol Klatovy kadetky – 7; 7. TJ Klatovy C – 4; 8. SK Borga Horažďovice – 4.

Autor: LN, my

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.