Plynaři nabízejí před zimou více než šestiprocentní slevu | e15.cz

Plynaři nabízejí před zimou více než šestiprocentní slevu

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Pražská plynárenská (PP) přichází s nadcházející zimou se zajímavou nabídkou pro své zákazníky. Nabízí jim na dva roky slevu z ceny zemního plynu ve výši 6,5 procenta. Oznámila to firma.

Slevu může čerpat každý zákazník společnosti z řad domácností nebo maloodběratelů, který nemá vůči společnosti žádné nesplněné závazky a uzavře dodatek ke stávající smlouvě se závazkem odebírat po uvedenou dobu zemní plyn od PP. Sleva 6,5% je poskytována z komoditní složky ceny zemního plynu a nezahrnuje distribuční složku ceny, která je regulována státem.

Rodina využívající zemní plyn k vytápění rodinného domu může oproti běžné ceně tak ušetřit kolem 2000 Kč ročně. „Snažíme se dlouhodobě reagovat na preference a požadavky našich zákazníků a v této souvislosti také nyní přicházíme s tímto novým cenovým produktem. Do budoucna však připravujeme i další zajímavé produkty a služby, které našim zákazníkům představíme zanedlouho,“ uvádí mluvčí společnosti Miroslav Vránek.

Již třetím rokem nabízí PP svým zákazníkům starším 65 let a držitelům průkazu ZTP -P slevu 65 Kč na MWh a v září tohoto roku slevu z ceny zemního plynu ve stejné výši nabídla i rodinám s malými dětmi.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video