Podzimní Sázavafest: pro každého něco | e15.cz

Podzimní Sázavafest: pro každého něco

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Výběr toho nejlepšího, co se za poslední rok událo na české klubové scéně, představí Podzimní O2 Sázavafest. Vnitřní verze letního festivalu odstartuje v holešovickém klubu Abaton v sobotu 7. listopadu.

Hlavní hvězdou bude pražská trojice Ohm Square, jejichž hudba zazněla třeba ve filmech Samotáři a Divoké včely. „Bude to jejich jediné živé vystoupení až do konce roku. Navíc představí novou skladbu,“ láká na akci její dramaturg Pavel Kloupar.

Návštěvníci uvidí celkem patnáct interpretů, kteří v poslední době výrazně ovlivňují českou hudbu. Účast potvrdil mimo jiné zpěvák Tomáš Klus, který na začátku října vydal album Hlavní uzávěr splínu. „Na stejné akci vystoupí s akustickou verzí programu i Marek Ztracený, který právě dokončuje druhou desku s názvem Pohledy do duše,“ říká Zdena Selingerová ze společnosti Sony Czech republic.

V Abatonu si přijdou na své fanoušci různých hudebních stylů od ska přes kytarovky, elektronickou hudbu až po písničkáře. Poslední kapela končí po druhé hodině ranní.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newslettery