Před dívčím internátem v Přerově se obnažoval muž | e15.cz

Před dívčím internátem v Přerově se obnažoval muž

red

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Muže už strážníci zadrželi pro stejný čin vloni.

Přerov/ „O půl osmé večer telefonicky oznámila vrátná z dívčího internátu, že před budovou je muž, který se obnažuje. Na místo okamžitě vyjela motohlídka. Při příjezdu na místo se strážníci rozdělili, aby zabránili případnému útěku nemravy,“ informoval zástupce ředitele Městské policie v Přerově Miroslav Komínek.

Jak dále uvedl, jeden z členů hlídky před internátem zahlédl muže. „Muž tam stál se spuštěnými kalhotami. I přes zjevné zaujetí svým dílem zpozoroval muž blížícího se strážníka a ještě s napůl staženými kalhotami se pokusil zmizet, avšak byl dostižen a zadržen. Dvě z mladistvých svědkyň muže bezpečně poznaly a uvedly, že se před nimi uspokojoval. Muž, kterého strážníci pro stejný čin zadrželi již v loňském roce, byl s podezřením na spáchání trestný čin předán přivolané hlídce policie,“ dodal Komínek.

„Policisté muži naměřili na policejní služebně 2,19 promile alkoholu v dechu. Je podezřelý z trestného činu výtržnictví a hrozí mu odnětí svobody až na dvě léta nebo peněžitý trest,“ informovala přerovská policejní mluvčí Miluše Zajícová.

Autor: red

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video