Představujeme Connect.cz: web pro spojení se světem IT

Connect

Connect

Kolik vydělá Apple, kolik utratí Microsoft, na jakých serverech běží Seznam, jak se Čechům podaří rozjet startup v Americe... Všechno ví Connect.cz.

Internetový a technologický byznys je pozoruhodně živé prostředí, ve kterém se hraje o stamiliony uživatelů, miliardy dolarů a movité investory podporující nové projekty. Vedle toho jsou tu firmy zajišťující neuvěřitelně propracované hardwarové a softwarové zázemí, aby celý IT svět fungoval. Čtěte každý den Connect.cz a poznáte, jak to v profesionálním IT a byznysu chodí.

IT byznys, startupy a cloud

Prioritou Connectu je IT byznys. Sleduje technologické firmy, jejich vzestupy a krachy, požírání malých ryb velkými, hry o miliardy na akciových trzích. Analyzuje finanční výsledky firem a konkurenční boje.

Connect.cz sleduje také nové startupy, malé projekty s velkými ambicemi. Internetových startupů vzniká neuvěřitelné množství, ale díky Connectu poznáte ty nejzajímavější. Především takové, které z české kotliny dokázaly proniknout na globální internet a peníze i uživatele počítají na miliony.

Stranou samozřejmě nezůstává ani cloud, aktuálně nejsilnější IT zaklínadlo. Témata cloudu, korporátních systémů, virtualizace a datacenter vám Connect.cz naservíruje atraktivní formou, které budete rozumět.

Spojení s IT celebritami

Kromě textových článků najdete na Connect.cz unikátní diskuzní pořad Connected, který vás spojí se zajímavými osobnostmi z IT oboru. Zkušený redaktor Jan Sedlák zpovídá šéfy firem či vývojových týmů a nebojí se přitom zasáhnout ani do citlivých témat.

Connected je diskuzní pořad s IT celebritami Connected je diskuzní pořad s IT celebritami

Connect.cz připravuje redakce webu Živě.cz, který o počítačích a internetu píše už více než patnáct let.