Přijďte na Hrad na pivo! | E15.cz

Přijďte na Hrad na pivo!

Aleš Hudský, red

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Jste-li milovníky piva, ať častými nebo příležitostnými, mohlo by vás zaujmout setkání minipivovarů na Pražském hradě, které se sem po loňském úspěchu opět vrací. Degustační sklenky se začnou plnit od dnešní 14. hodiny a pivní pěna bude Pražský hrad nadnášet také celou sobotu.

Představí se přibližně 60 minipivovarů z celé republiky a čepovat budou na 120 různých speciálních druhů piv. Chybět nebude například Minipivovar Luční Bouda z Pece pod Sněžkou, Domácí pivovárek Velký Rybník, Pivovar Kozlíček Horní Dubenky, Minipivovar Koníček Vojkovice, Staročeský pivovárek Dobruška, Joegoodbeer Plzeň ani ten, kde akce vznikla – Pivovarský dům v Praze.

Každý ze zúčastněných pivovarů nabídne své 2 vybrané speciály. Záměrem hlavního organizátora, prezidenta Českomoravského svazu minipivovarů Jana Šuráně, je nabídnout návštěvníkům opravdu pestrou paletu piv z celé republiky. Od Ostravy po Sokolov, od Varnsdorfu po Dolní Bojanovice.

webu festivalu.

Autor: Aleš Hudský, red

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.