Přijďte se podívat, jak se vyrábějí legendární „primky“ | E15.cz

Přijďte se podívat, jak se vyrábějí legendární „primky“

Prezentace klienta •
Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn

Sobotu 5. září by si do kalendářů měli označit všichni, jejichž koníčkem jsou hodinky a hodiny. Jediný český výrobce hodinek PRIM, společnost ELTON hodinářská, otevře tento den své brány pro každého, kdo se chce podívat, jak legendární hodinky vznikají.

Výroba hodinek PRIM v Novém Městě nad Metují se může jako jediná v České republice pochlubit historií sahající až do roku 1949. Podnik, který od roku 1969 nese jméno ELTON, funguje dodnes a dosud vyrobil více než 16 milionů náramkových hodinek, především nejznámější české značky PRIM.

Přijďte se podívat, jak se vyrábějí legendární „primky“ Autor: ELTON hodinářská

Pro návštěvníky je připravena například prohlídka továrny, kde uvidí kompletní výrobu hodinek s in-house mechanickým strojkem. S jednotlivými kroky výroby je seznámí zkušení odborníci.

Otevřena bude samozřejmě též moderní podniková prodejna a také showroom, kde budou pro všechny příchozí připraveny speciální nabídky a slevy na náramkové hodinky i nástěnné hodiny.

Přijďte se podívat, jak se vyrábějí legendární „primky“ Autor: ELTON hodinářská

Nebude chybět ani soutěž o primky. Pro malé i velké návštěvníky jsou kromě zážitků připraveny také drobné dárky, které budou připomínkou návštěvy manufaktury, unikátní i ve světovém měřítku.

Den otevřených dveří se koná v sobotu 5. září 2020 od 9 do 17 hodin v prostorách manufaktury ELTON hodinářská v Novém Městě nad Metují. Aktuální informace mohou zájemci sledovat na facebookovém profilu PRIM Manufacture Elton hodinářská.

Přijďte se podívat, jak se vyrábějí legendární „primky“ Autor: ELTON hodinářská

ELTON hodinářská v současné době produkuje šest typů mechanických hodinových strojků, které vyrábí a kompletuje přímo v továrně. Společnost nabízí také renovační program starých a historických modelů hodinek PRIM. Od roku 2016 je společnost součástí průmyslově-technologické skupiny CZECHOSLOVAK GROUP.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video