Projekt Crystal Prague změní panorama Vinohrad | E15.cz

Projekt Crystal Prague změní panorama Vinohrad

Společnost GES REAL, a. s., připravuje výstavbu nové administrativní budovy Crystal Prague na pražských Vinohradech v těsné blízkosti metra A Želivského. Ambiciózní projekt vyroste mezi ulicemi Vinohradská, Zásmucká a Kouřimská a nabídne 13 648 metrů čtverečních plochy.

Projekt Crystal Prague je prvním velkým projektem, kterým společnost GES REAL, a. s., vstupuje do oblasti výstavby kancelářských objektů. Výjimečnou architekturu Crystalu navrhla architektonická a projekční kancelář ATELIER 15, s. r. o., pod vedením ing. Libora Hrdouška a ing. arch. Radka Lampy. „Unikátní tvar budovy a její šachovnicová fasáda dodávají stavbě dojem dynamiky, čirosti a lehkosti, čímž se podpoří síla hmotné kompozice,“ vysvětluje hlavní architekt projektu ing. arch. Radek Lampa.

#####Flexibilní uspořádání vnitřních prostor

Crystal Prague bude moderní kancelářská budova kategorie A o 14 netypických nadzemních podlažích. Je navržena tak, aby splňovala veškeré požadavky současné doby a potřeby budoucích nájemců. Celková plocha pronajímatelných kancelářských ploch činí 11 901 m2, plochy určené pro retail v přízemí 1235 m2,k dispozici bude 130 parkovacíchmíst ve čtyřech patrech podzemních garáží, 300 m2 skladových prostor v podzemních patrech. Crystal Prague v sobě skrývá moderní technologie, důraz byl kladen zejména na bezpečnost, čistotu životního i pracovního prostředí a energetickou nenáročnost. Patra budou dělitelná až na pět samostatných kancelářských jednotek. Flexibilní kancelářská plocha dovoluje vytvořit jak halové uspořádání (open space), tak uzavřené kanceláře.

 

Články odjinud

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!