Projekt Na Vackově - bydlení v klidné části Žižkova | e15.cz

Projekt Na Vackově - bydlení v klidné části Žižkova

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Metrostav Development a. s. plánuje postavit na bezmála osmihektarovém pozemku v klidné části pražského Žižkova Rezidenční park Na Vackově s téměř 1300 byty a novou občanskou vybaveností. Projekt bude rozdělený na několik etap.

Základní myšlenkou projektu je vytvořit moderní obytný soubor inspirovaný modelem zahradního města propojeného s velkorysým městským parkem v sousedství situovaným nedaleko centra metropole. První etapa projektu s názvem alfarezidence je atraktivní nízkopodlažní zástavba zejména pro rodinné bydlení.

Návrh pochází z dílny ateliéru Jiran Kohout architekti, kteří zde kombinují tradiční i moderní hodnoty bydlení, zaměřené na funkčnost a praktičnost, charakteristické rysy ideálního městského rodinného bydlení. Alfarezidence nabízí celkem 124 bytů ve třech velikostních typech v různých variantách dispozičního uspořádání 2+kk až 4+kk od 46 do 120 metrů čtverečních. Zajímavým prvkem alfarezidence jsou i společenské místnosti - klubovny. V červnu se zde otevře infocentrum.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video