Propadlý chodník obtěžuje lidi | E15.cz

Propadlý chodník obtěžuje lidi

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Vlastník bytů RPG tvrdí, že nájemníky bude informovat, až bude znát řešení.

Nájemníky bytů společnosti RPG na ulici Slovenské trápí propadlá část chodníku před vchodem. Podle nich hrozí hlavně lidem, kteří nejsou na obcházení díry zvyklí, nebezpečí úrazu.

Špatný stav hlásili lidé na zákaznickou linku už v lednu. „Propadlina v chodníku u vstupu do domu byla už jednou opravována. Údržbáři ji v roce 2008 vysypali štěrkem a pískem,“ vzpomíná nájemnice Helena Nová. Nikdo z obyvatel bytů však neví, kdy společnost RPG chodník opraví.

„Během minulého týdne, kdy jsme na celou událost znovu upozorňovali, se na chodník nebyl nikdo ani podívat,“ stěžuje si nájemnice Dana Gřešicová.

Podle slov mluvčího RPG Petra Handla je řešení na dosah.

„Informace o tom, kdy bude jejich stížnost na vadný chodník vyřízena, poskytujeme nájemníkům až ve chvíli, kdy známe přesný postup. Po prozkoumání zeminy pod kachličkami budeme znát konkrétní řešení. Jak dlouho bude trvat, než bude chodník vypadat jako dříve, můžeme jen spekulovat. Záleží na okolnostech,“ vyjádřil se Handl. Do uzávěrky listu RPG nebezpečný chodník už prozkoumala.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.