Realitní společnost České spořitelny dokončila rozsáhlou reorganizaci | E15.cz

Realitní společnost České spořitelny dokončila rozsáhlou reorganizaci

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Realitní společnost České spořitelny (RSČS) úspěšně završila proces reorganizace, který probíhal v minulých dvou letech. Jejím cílem bylo posílit postavení RSČS na trhu a zároveň zvýšit vnitřní efektivnost společnosti. Proto byla na podzim letošního roku převedena obchodní činnost do nové pražské franšízové pobočky a centrála se od počátku roku 2012 bude soustředit výhradně na řízení a rozvoj franšízové sítě a poskytování podpory svým členům.

Výsledkem reorganizace je také začlenění centrály RSČS do struktury České spořitelny, která tak zdůrazňuje zájem o svou realitní divizi. V souvislosti s tímto začleněním dojde v průběhu prosince k přestěhování centrály RSČS z Vinohradské ulice v Praze 3 do nových prostor v Praze 4 na Budějovické, tedy do blízkosti sídla České spořitelny.

RSČS nabízí své služby prostřednictvím franšízové sítě na téměř 20 místech v ČR. V letošním roce zatím otevřela tři nové pobočky v Praze, dvě ve Středočeském kraji a po jedné v Liberci, Sokolově a ve Zlíně. Za první tři čtvrtletí roku 2011 realizovala RSČS 730 realitních transakcí v celkovém objemu 1,39 miliardy korun. V roce 2012 chce RSČS mít své pobočky již na 35 místech v České republice.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video