Realitní společnost České spořitelny má v Brně nového franšízového partnera | E15.cz

Realitní společnost České spořitelny má v Brně nového franšízového partnera

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Realitní společnost České spořitelny (RSČS) intenzivně pracuje na splnění svého předsevzetí mít letos na území České republiky 35 franšízových poboček. K síti realitních kanceláří se připojil další franšízový partner, brněnská kancelář RSČS/FINEZZA. Ta se primárně zaměřuje na zprostředkování prodeje či koupě jak starších bytů nebo domů, tak i nových nemovitostí z developerských projektů.

„Výběrové řízení v Brně vyhrála realitní kancelář FINEZZA, která čerpá z dlouholetých zkušeností ve stavebnictví a ze zkušeností své mateřské společnosti FINEZZA design v oblasti interiérové tvorby. Proto zájemcům vedle komplexního realitního servisu nabízí také možnost využít služby z oblasti tvorby interiérů a tzv. homestagingu, tedy odborné přípravy nemovitosti k prodeji nebo pronájmu a její profesionální prezentaci na realitním trhu. To jistě ocení všichni, kteří chtějí svou nemovitost prodat či pronajmout za odpovídající cenu,“ vysvětluje Miloš Červenka, člen představenstva Realitní společnosti České spořitelny.

RSČS/FINEZZA bude své služby poskytovat nedaleko centra města, v ulici Masná 229/34 v designových prostorách své mateřské společnosti. Realitní kancelář disponuje týmem čtyř zkušených certifikovaných makléřů, jejichž řady se však v nejbližší době značně rozšíří. Kancelář se zaměřuje zejména na prodej nemovitostí z developerských projektů a starších tzv. second handových bytů či domů, poskytuje však i ostatní běžné realitní služby včetně právního a hypotečního servisu. Klientům zprostředkuje přestěhování, zajistí drobné opravy v domácnosti a nabízí i pomoc při komplikované životní situaci v případě exekuce nebo dražby. V portfoliu jejích služeb nechybí ani profesionální příprava domu či bytu k prodeji formou homestagingu.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video