Retail park v Trutnově nabízí 22 tisíc m² obchodních ploch | e15.cz

Retail park v Trutnově nabízí 22 tisíc m² obchodních ploch

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Obchodní areál OC Krkonošská v Trutnově investorské skupiny CPI Group byl 2. listopadu otevřen pro veřejnost. I přes dvoudenní zdržení navštívily hypermarket TESCO a hobby market OBI v první den provozu stovky návštěvníků. Informovala o tom CPI Group.

Park s celkovou obchodní plochou 22 000 čtverečních metrů otevírá ve dvou fázích. Jako první se návštěvníci dočkali hypermarketu a hobby marketu, v polovině měsíce otevřou zbývající obchodní jednotky: Elektro Planeo, Hervis sport, nábytek JYSK, hračky Dráčik, dm drogerie, oděvy New Yorker, Gate a CCC Boty. Řidiči mají k dispozici 860 míst k parkování. Obyvatelé Trutnova mohou k přepravě za nákupy využít linky MHD.

CPI Group se na českém a slovenském realitním trhu pohybuje od roku 1991 a patří mezi přední domácí investory a developery. Investiční aktivity skupina rozvíjí v oblasti rezidenčních nemovitostí, kancelářských objektů, obchodních areálů, hotelového ubytování a logistických center. CPI Group je s 12 700 byty druhým největším poskytovatelem nájemního bydlení v ČR. Skupina dále vlastní a spravuje přes 500 000 m² obchodních ploch, přes 230 000 m² kanceláří, 17 hotelů a 148 800 m² ploch pro skladování a lehký průmysl.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video