Revoluce v tisku: s HP Instant Ink ušetříte a vaše tiskárna už nikdy nezůstane na suchu | E15.cz

Revoluce v tisku: s HP Instant Ink ušetříte a vaše tiskárna už nikdy nezůstane na suchu

ZDROJ: HP Inc Czech Republic s.r.o.
Prezentace klienta •
Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn

Domácí tisk nebyl nikdy tak využívaný jako nyní. Kvůli koronavirové epidemii začalo mnoho lidí pracovat z domova, což přináší i větší potřebu tisknout v domácím prostředí nejrůznější dokumenty a materiály. Společnost HP nyní v České republice spouští službu předplatného Instant Ink, se kterou ušetříte peníze i čas a ještě pomůžete přírodě!

„Bezedný inkoust“

Instant Ink učiní přítrž problémům s nedostatkem inkoustu nebo toneru ve chvíli, když jej zrovna nejvíc potřebujete. Zákazníci si mohou vybrat z řady měsíčních plánů, kdy platí pevnou cenu na základě počtu stránek, které vytisknou. Služba detekuje, zda v tiskárně dochází inkoust nebo toner, a automaticky zajistí doručení nové tiskové kazety k vám domů ještě předtím, než ta stávající dojde. O náplň v tiskárně se tedy již nikdy nemusíte starat.

Ceny předplatného v případě inkoustu začínají od 29 Kč za měsíc a umožňují uspořit až 70 %1 nákladů za originální spotřební materiál HP, u toneru plány začínají na částce 69 Kč měsíčně a uspoří až 50 %2.

Ušitý na míru

Služba Instant Ink je velmi flexibilní – v případě inkoustových plánů nabízí celkem pět úrovní. Pokud tisknete jen sporadicky a vystačíte si s plánem 15 stran měsíčně, bude váš poplatek činit pouhých 29 Kč. Pro aktivní domácnosti je určen plán o 100 stránkách s cenovkou 159 Kč za měsíc. Instant Ink však najde uplatnění i v kancelářích menších firmem – za 769 Kč měsíčně získáte 700 stran.

Problém nenastane, ani když se vaše potřeby znenadání změní. Uživatelé mohou předplatné kdykoli změnit nebo zrušit – bez nutnosti vypovídat smlouvu, hradit roční poplatek nebo dodržet smluvní závazek – a mohou také nevyužité stránky převádět z jednoho měsíce na druhý (až do výše trojnásobku měsíčního plánu).

Veškerý tisk navíc budete mít díky chytré aplikaci HP Smart plně pod kontrolou.

Autor: HP Inc Czech Republic s.r.o.

Jednoduchá recyklace

Pro společnost HP je životní prostředí velkou prioritou – a udržitelný životní styl podporuje i služba Instant Ink. Při každém doručení nové dávky inkoustu obdržíte rovněž obálku na recyklaci prázdné tiskové kazety s předplaceným poštovným.

Více informací o službě Instant Ink naleznete ZDE.

1Ušetříte na inkoustu až 70 %, vycházíte-li z nákladů na měsíční předplatné služby HP Instant Ink se 700stránkovým tiskovým plánem bez zakoupení dodatečných stránek, pokud náklady porovnáte s výdaji za stránku při tisku stránek podle ISO/IEC 24711 na většině tradičních barevných inkoustových tiskáren a multifunkčních zařízeních formátu A4 ve stejné třídě za použití originálních kazet se standardní kapacitou a průměrnými cenami pro většinu zemí EMEA < 200 EUR (podle studie společnosti Buyers Lab z července 2020, objednané společností HP a vycházející z veřejně dostupných informací k 1. červnu 2020). Ve studii nejsou zohledněny prodejní ceny. Tiskárny HP Ink Advantage jsou vyloučeny kvůli nestandardnímu modelu hardwaru a spotřebního materiálu. Tiskárny byly vybrány dle podílu na trhu, uvedeného v dokumentu IDC Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker – Final Historical 2020Q1 (konečné údaje za první čtvrtletí 2020). Podrobnosti: www.keypointintelligence.com/HPInstantInkROW.

2Ušetříte na toneru až 50 %, vycházíte-li z nákladů na měsíční předplatné služby HP Instant Ink s 1500stránkovým tarifem bez zakoupení dodatečných stránek – v porovnání s náklady na stránku u černobílých laserových tiskáren A4 a multifunkčních tiskáren třídy <450 USD, které používají originální integrované tonerové kazety standardní kapacity (toner a válec v jedné kazetě). (Studie společnosti Buyers Lab z října 2020, objednaná společností HP a vycházející z veřejně dostupných informací k 30. září 2020.) Tiskárny byly vybrány dle podílu na trhu, z údajů uvedených v dokumentu IDC Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker – Final Historical 2020Q1 (čtvrtletní sledovač periferních zařízení k tisku od IDC – konečné historické údaje za první čtvrtletí 2020). Podrobnosti: http://www.keypointintelligence.com/HPTonerServiceROW.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video