Rezidenční projekt KAJETÁNKA představil vzorový byt | E15.cz

Rezidenční projekt KAJETÁNKA představil vzorový byt

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Developerská společnost BOZNER s.r.o. v luxusní rezidenci KAJETÁNKA v pražském Břevnově představila právě dokončený vzorový byt. Ve stanoveném harmonogramu tak dosáhla dalšího významného milníku ve výstavbě projektu. Úplné dokončení jeho první fáze je plánováno na konec do konce roku 2011. V současné době a podle plánu probíhají první dvě fáze výstavby projektu.

Pro realizaci vzorového bytu developer vybral byt 3+kk o velikosti 90 metrů čtverečních, situovaný v bytovém domě I. Každý z přibližně 140 luxusních dvou až čtyřpokojových bytů o velikostech od 50 do 220 metrů čtverečních má k dispozici velký balkon, terasu nebo předzahrádku až do velikosti kolem 400 čtverečních metrů. Předzahrádky se opticky propojují s okolním parkem. V horních patrech budov se nacházejí velmi prostorné byty typu penthouse, z nichž dva se právě dokončují. Součástí bytů jsou vyhrazená parkovací stání a sklepní kóje.

Tým interiérových designérů společnosti EXX vedený nadějným českým designérem Ondřejem Karpianusem dostal zadání navrhnout a zařídit vzorový byt pro dvoučlennou domácnost, a to moderně, svěže, pohodlně a v rámci posledních trendů bytového designu. „Při návrhu zařízení bytu jsme se snažili o moderní a nadčasové pojetí interiéru, které se uživateli neomrzí, a to včetně použití přírodních odstínů barev, ale i materiálů. Naším cílem bylo naznačit, jak je možné ztvárnit interiérové zařízení bytu, které je zároveň luxusní, avšak přitom dostupné a komfortní pro každodenní život,“ vyjádřil se Ondřej Karpianus. Vzorový byt je příkladem nápadů a řešení v developerském projektu při zachování klientských standardů. Po splnění všech požadavků a nároků, jako jsou dobré dispoziční řešení či dostatečné úložné prostory, se našel i prostor pro osobité vyjádření.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video