Sedmička hledá nejlepší koupaliště | E15.cz

Sedmička hledá nejlepší koupaliště

Ilona Češková

Více než dva měsíce redaktoři Sedmičky testovali koupaliště v Ostravě a okolí. Teď mohou čtenáři rozhodnout, které z nich je to nejlepší.

Každý člověk má jinou představu léta. Na jednom se však všichni shodnou: k prázdninám patří voda a koupání. Proto se redakce týdeníku rozhodla, že pro čtenáře otestuje koupaliště ve městě a blízkém okolí.

Při testování redaktoři Sedmičky sledovali nejen čistotu vody a její teplotu. Zaměřili se na upravenost ploch k odpočinku, přítomnost atrakcí, skluzavek a toboganů. Všímali si toalet, jejich množství, zašli do převlékáren.

Informace o občerstvení nemohly chybět

Protože ke koupání patří i jídlo a nápoje, redaktoři zašli také do bufetů a restaurací. Jejich nabídka byla někde dobrá, jinde horší, podle místa, které podrobili zkoumání.

Sedmička se nezaměřila jenom na placená udržovaná koupaliště, ale podívala se i na přehrady, štěrkovny a jezera, kde je vstup volný. Informace o vstupném také v testu týdeníku nechyběly. Testu Sedmičky neunikly ani příjezdové cesty, parkování, výše parkovného či dostupnost koupaliště veřejnou hromadnou dopravou.

Sedmička celkem přinesla jedenáct textů o koupalištích a je nyní na čtenářích, aby na internetu nebo na adresu Sedmičky poslali hlas tomu svému nejoblíbenějšímu koupališti.

Jaké je vaše nejoblíbenější koupaliště?

Autor: Ilona Češková

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.