Slunce, pivo, muzika: letní festivaly v okolí startují | E15.cz

Slunce, pivo, muzika: letní festivaly v okolí startují

Letní festivaly v okolí Brna nabídnou pestré hudební zážitky. Sedmička přináší přehled těch nejlákavějších.

Téměř každý víkend budou mít hudební fanoušci na jižní Moravě příležitost vychutnat si písně svých oblíbených kapel pod širým nebem. Šňůra letních festivalů začíná druhým dnem v červenci a končí posledním srpnovým víkendem. Sedmička vybrala ty nejzajímavější, které se konají v okruhu sta kilometrů kolem Brna.

Rock On Ice Fest Břeclav
zimní stadion
2.-3. července
Vstupné: v předprodeji 390 korun, na místě 490 korun
Předprodej: do 1. července v síti Ticketstream
Program:
Pátek 2.července od 19.00:
Kryštof, Petr Kolář s kapelou Bud, Jiří Zonyga s kapelou Nightwork
Sobota 3. července od 18.00:
Desmod, Clou, Support Lesbiens, Petr Bende s kapelou, Zdeněk Podhůrský a Underhill band, Eddie Stoilow, Sanitka
Podrobné info: http://www.rock.breclav.cz/

Pelíšek Fest Bystřice nad Pernštejnem, areál Lužánky
2.-3. července
Vstupné: v předprodeji 330 korun, na místě 410 korun
Předprodej v informačních centrech v Bystřici nad Pernštejnem, Novém Městě na Moravě a v síti Eventim
Program:
Tři sestry, Magic Eye, Parantampareil, Arzenal, Poletíme?, Kroky, Discoballs, E!E, Doctor P.P.
Podrobné info: http://pelisek.zapnutobystrice.cz

Boskovice 2010 festival pro židovskou čtvrť
Boskovice
8.-11. července Vstupné: v předprodeji 390 korun, na místě 490 korun
Předprodej v Boskovicích na Masarykově náměstí 1 a v sítích Ticketportal, Ticketpro, Ticketstream a Eventim
Program: Midnight Peacocks (Izrael), WWW, Tata Bojs, Švihadlo, Traband, Romanika, Květy, Kazety, Abigail Ybarra, písničkáři Vladimír Mišík, Tereza Palková, Žofie Kabelková, divadelní soubory Divadlo Commedia Poprad, Ztracená existence, Vlkabaret
Doprovodné akce: cyklistický výlet Boskovice - Jevíčko, autorské čtení Radaky Denemarkové, prohlídka židovské čtvrti Podrobné info: www.unijazz.cz/cs/boskovice/8

Festival Slunce Strážnice
16.-17. července Vstupné: v předprodeji 400 korun, na místě 550 korun
Předprodej v informačních centrech v Brně, Břeclavi, Hodoníně, Strážnici a v sítích Ticketpro, Ticketstream a Eventim
Program: Čtvrtek 15. července na náměstí Svobody od 18:00:
Jana Šteflíčková, Pavel Helan, Luboš Javůrek Band, Lidopop, WB Band
Pátek 16. července na stadionu Zámek od 18:00:
Hop Trop, Tomáš Klus, Xindl X, Poutníci, Petr Bende,
Sobota 17. července na stadionu Zámek od 15:00:
Quanti Minoris, Pozdní sběr, Barel Rock, Jarret, Blue Effect, The Pale (Irsko), The Roads (Velká Británie)
Podrobné info: www.festival-slunce.cz

URGH Fest Břeclav, areál Na Vodě
17. července od 13.00
Vstupné: na místě 200 korun
Program: kapely URGH, Pipes and Pints, Elektrïck mann, Bad victim, Galactic industry, Kurtizány z 25. Avenue, Rattle Bucket, S.L.U.T.
Podrobné info: www.urgh.cz

Holubník 2010 Holubice u Brna 23.-24. července Vstupné: zatím není stanovené
Program: Zylwar, Mr. Dynaboom, Decameron, Easy Riders, Gate Grasher, Imodium, HC3, Rattle Bucket Podrobné info: www.holubnik.unas.cz

Rock Šatov Fest Šatov, hřiště
24. července Vstupné: 180 korun
Program: Arakain, Titanic, Second End, Arsen.cz, Mr. Hanky Podrobné info: http://satov-fest.wgz.cz Hradhouse
Boskovice, hrad
6. srpna
Vstupné: 470 korun
Předprodej: v informačních centrech v Brně, Břeclavi, Hodoníně Boskovicích, Kroměříži a v sítích Ticketportal a Ticketpro
Program: Umek (Slovinsko), Marco Bailey (Belgie), Gregor Tresher (Německo), Lucca a Michal Pavlíček, Mekki Martin, Milan Saxo a Jakub Strings, Carretero (Španělsko), Orbith, Michal Poliak, Míša Salačová, Marthen, EliO, Marcus Cooperh, Makoto a MC Deeizm (Japonsko), Marcus Intalex (Velká Británie) Podrobné info: www.hradhouse.cz

Eurotrialog Mikulov - amfiteátr, Dietrichsteinská hrobka, Obří sud
13.-15.srpna
Vstupné: v předprodeji: 430 korun, 530 korun (zahrnuje i doprovodné koncerty a divadlo), předprodej na webových stránkách http://eurotrialog.cz/ trvá do týdne před festivalem
Program:
Pátek 13. srpna – amfiteátr:
Midi Lidi, Traband, Poletíme?, Plastic People of The Universe, Poslední výstřel, Songs from utopia, Cro Magnon
Sobota 14.srpna – amfiteátr:
Fast Food Orchestra, Kazety, Už jsme doma a Jindra Dolanský, Sto zvířat, Cimbaliband, All Star Refjúdži Band
Neděle, 15. srpna - Ditrichštejnská hrobka:
Monika Načeva & Justin Lavash
Doprovodné akce: filmové projekce, slam poetry, stánky s knihami a CD
Podrobné info: http://eurotrialog.cz/cs/info

Žalmanův Folkový Kyjov Kyjov, letní kino
14.srpna
Vstupné: 150 korun
Předprodej: na adrese linharek@volny.cz a objednávka na číslech 541242083, 60276664, 737605593
Program:
Devítka, Folk Team, Vítězové Folkového Kvítku, Hradišťan, Žalman a spol, Píďa & Fanóš, Poutníci, Robert Křesťan a Druhá Tráva, Petr Bende

Moravské hrady 2010 Veveří, hrad
20.-21. srpna
Vstupné: v předprodeji 170 korun na pátek, 350 korun na sobotu, na místě 200 korun na pátek, 400 korun na sobotu
Předprodej v síti Ticketstream
Program: Pátek 20. srpna:
Katarína Knechtová, Gipsy.cz, Bratři Ebenové
Sobota 21. srpna:
Kryštof, Horkýže Slíže, Toxique, PSH, Support Lesbiens, Wohnout, Vypsaná Fixa, Sunshine, Monkey Business, Aneta Langerová, UDG, Sto Zvířat, Xindl X, Dilated
Podrobné info: www.moravskehrady.cz

Telč Summer Telč
areál u rybníka Roštejn
21.-22. srpna
Vstupné: v předprodeji 300 korun, na místě 330 korun
Předprodej v informačním centru v Telči a v sítích Ticketpro a Ticketportal
Program:
Sunflower Caravan, Lavagance, The Prague Conspiracy, Skyline, United Flavour, Southpaw, Swan Bride, A.M.O.
Podrobné info: www.telcsummer.cz

Hradologie Veveří, hrad
27. srpna
Vstupné: v předprodeji 170 korun na pátek, 350 korun na sobotu, na místě 200 korun na pátek, 400 korun na sobotu
Předprodej v síti Ticketstream
Program: Jana Kirschner, Peter Lipa, Jiří Zonyga, Mesyo, Futurum s Romanem Dragounem, Ivan Hlas, Lili Marlene, Plum Jam blues
Podrobné info: www.hradologie.cz

Praděda Fest Hustopeče u Brna
27.-28. srpna
Vstupné: v předprodeji do 14. srpna 400 korun, do 25. srpna 450 korun, na místě 550 korun
Předprodej v kulturních informačních centrech v Hustopečích a Židlochovicích a v sítích Ticketportal a Ticketstream
Program:
Parov Stelar Band (Rakousko), Waltari (Finsko), Dubioza kolektiv (Bosna a Hercegovina), Buty, Visací zámek, Sto zvířat, Jiří Schmitzer, DJ Sayko, Midi lidi, Dva, Sakumprásk, Skrznaskrz, Poletíme?, Popnoise
Doprovodné akce: mistrovství republiky ve freestyle motocrossu, exhibice, paintball
Další informace: http://pradeda.webnode.cz/products/prakticky-pruvodce-festivalem

 

Články odjinud

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!