Soud rozodne za měsíc | E15.cz

Soud rozodne za měsíc

Soud opět nerozhodl. Na rozsudek si obžalovaný počká

Tento týden stanul opět před soudem údajný vrah berounského věřitele. Vražda, která se stala loni v březnu otřásla celým regionem. Příbuzní i lidé z okolí s napětím očekávali verdikt poroty, která měla definitivně případ uzavřít. Jednání však probíhají dál a na povrch vyplývají další hrůzné skutečnosti.
Sám obžalovaný J.S nepopírá, že byl klientem zavražděného, nicméně svou účast na vraždě razantě odmítá. jeho obhájce trvá na úplném sproštění viny.
Berounský zavražděný byl významným sportovním organizátorem v regionu. Brutální vražda však nejspíše souvisela s druhou aktivitou oběti. Podle kriminalistů se stalo zavražděnému osudem půjčování peněz na vysoký úrok. Jedna z variant je, že vrah již nevydržel neustálý a usilovný nátlak o navrácení částky a svého věřitele v hádce ubodal nožem. Tělo oběti našli policisté s osmnácti bodnými ranami. Brutalita celého činu může pachateli vynést patnáct let vězeni ve výjimečném případě až doživotí.
Soud opět jednání verdiktem neuzavřel. konečný verdikt by měl být znám do měsíce.

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.