Spánková turistika

Hodně měst plni hotele leďma, keři jezdi za nějakym lákavym cilem. Třeba tam majó hrade, zámke, sjezdovke a tak.

Só města, kde nic néni a hotele só narvany, protože tam mají kongresovó turistiko. Ale nic takovyho se nehodi pro naše městečko. Sjezdovke so až v Hlubočkách, golfisti se vespijó u ubytovně O Ivana, doktoři odcházijó, a tak ani te práškovy firme nemaji keho korumpovat na kongresech.

A tak si mistni podnikateli vzale ponaočeni z modelo klimatickéch lázni – ledi si platijó za to, že déchaji, jak same mesli, zdravé vzdoch. Prostě, je to jak z hovna oplyst bič. Plati za to, že mají to, co je normálně zadara. Tož vemeslele spánkovó turistiko. Chrápat mosi každé, ale každé od teho očekává jinači zážitek.

Takže vznikne několek novéch konceptu pod hlavičkó programo – „Olomóc, ospaly město – sladké sen!“
Jeden hotel bode nabizet hodinovy tarife: prostě zaplatite jenom tolek kolek prospite. Je libo šlofika po obědě? Déte si hodinko za dvacet koron! Chcete se vespat meze zaviračkó vaši oblibeny knajpe a prvnim dělnickym vlakem? Tře hodinke v prime time za rovny kilo! Objevile se aji sleve, takzvany štastny hodine v době, kde na lužko eště neleži ožrala odbórávajici tvrdě pozřené chlast a poslední óřadi ož okončile siesto, s tarifem „Spě dvě hodine, zaplať jedno“. A nezapoměle ani na náročny kliente, v luxusnich apartmánech dostanó baliček neobečénych složeb „Sleep-all-you-can“, což znamená, že za svoje peníze mužó spat celé tédeň a nikdo je nebode vehánět z jejich spaci komurke.

Tož spěte sladce aji ve, co spite ve vlastnim kanafaso.